4.9.2010 |
15:00 |
AN001 |
Slovan Varnsdorf |
- |
ElektroPraga Jablonec |
Martin Hart, Martin Polák, |
4.9.2010 |
17:00 |
AN002 |
TJ Sokol Bělá p.B. |
- |
HBC Ronal Jičín B |
Vilém Novotný, Jaroslav Průžek, |
5.9.2010 |
17:30 |
AN003 |
Sokol Bolevec |
- |
SK Praha 4 |
Jakub Krafka, Jan Krafka, |
5.9.2010 |
17:00 |
AN004 |
Loko České Budějovice A |
- |
HK Rokycany |
Jiří Větrovský, Filip Barták, |
5.9.2010 |
18:00 |
AN005 |
Sokol Vršovice |
- |
TJ AŠ Ml. Boleslav |
Kamil Navrátil, Luděk Točík, |
2.9.2010 |
19:00 |
AN006 |
BHS Starý Plzenec "A" |
- |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Pavel Mošna, Tomáš Kozler, |
5.9.2010 |
18:00 |
AN007 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
- |
Sp.MAS Sezimovo Ústí |
Pavel Rutta, Jiří Hosnedl, |
5.9.2010 |
17:00 |
AN008 |
HK Slavia Praha A |
- |
Sokol Písek |
Jindřich Mára, Jiří Svítek, |
5.9.2010 |
17:00 |
AN009 |
TJ Bohemians Praha |
- |
HC Kolín |
Jaroslav Artl, Michael Černý, |
5.9.2010 |
16:30 |
AN010 |
Slavia Hradec Králové |
- |
TJ Sokol Velké Meziříčí |
Jaromír Halíř, Vlastimil Vlk, |
5.9.2010 |
17:00 |
AN011 |
Liberec Handball |
- |
Baník Most |
Petr Pešek, Dalibor Pavlát, |
5.9.2010 |
17:00 |
AN012 |
HK Chomutov |
- |
TJ Lokomotiva Louny |
Tomáš Lízl, Martin Kasík, |
5.9.2010 |
10:30 |
AN013 |
TJ Sparta Kutná Hora |
- |
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. |
Vlastimil Vlk, Jiří Semerád, |
4.9.2010 |
14:30 |
AN014 |
Sokol Libčice n. Vlt. |
- |
HC Dukla Praha jun. |
Petr Halada, Martin Zych, |
5.9.2010 |
12:00 |
AN015 |
TJ HK Šroubárna Žatec |
- |
TJ Chemička Ústí n.L: |
Tomáš Lízl, Martin Kasík, |
4.9.2010 |
15:00 |
AN016 |
Jiskra Havlíčkův Brod |
- |
1.HC Pardubice |
Jiří Dolejší, Zdeněk Tůma, |
5.9.2010 |
17:00 |
AN017 |
SK HC Tišnov |
- |
HK Ivančice |
Radovan Grimm, Jiří Matuška, |
5.9.2010 |
18:00 |
AN018 |
SK Kuřim |
- |
SHC Maloměřice |
Stanislav Chalupa, Zdeněk Řeháček, |
5.9.2010 |
15:00 |
AN019 |
Sokol Sokolnice |
- |
Tatran Bohunice |
Daniel Douda, Josef Škroch, |
4.9.2010 |
16:00 |
AN020 |
KH Zbrojovka Vsetín |
- |
TJ Holešov |
Zdeněk Lédr, Jaromír Krejčí, |
28.8.2010 |
10:30 |
AN021 |
Házená Uničov |
- |
Sokol II.Prostějov |
Jakub Smékal, Martin Steiger, |
5.9.2010 |
10:30 |
AN022 |
Sokol Juliánov |
- |
Slavia Fatra Napajedla |
Filip Procházka, David Šlezingr, |
4.9.2010 |
16:00 |
AN023 |
SK Velká Bystřice |
- |
TJ Lesana Zubří |
Pavel Novotný, Roman Smékal, |
4.9.2010 |
18:00 |
AN025 |
KH Orel Paskov |
- |
HC Zubří junioři |
Dalibor Mikurda, Daniel Kijonka, |
3.9.2010 |
18:45 |
AN026 |
Baník Havířov |
- |
DTJ Polanka |
Jaroslav Paululik, Dušan Adámek, |
5.9.2010 |
15:00 |
AN027 |
SK Droždín |
- |
HC Zlín |
|
5.9.2010 |
17:00 |
AN028 |
Sokol Telnice |
- |
TJ STM Olomouc |
Aleš Bujnoch, Otakar Bujnoch, |
4.9.2010 |
16:00 |
AN029 |
Sokol Dolní Cerekev |
- |
Legata Hustopeče |
Radovan Grimm, Bedřich Nehyba, |