Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.6. 13:00
AA161
Lovosice - Dukla
26 : 27
21.5. 18:00
AA155
Zubří - Karviná
22 : 21
8.5. 16:00
AA180
Přerov - Třeboň
27 : 23
7.5. 18:00
AA149
Plzeň - Lovosice
24 : 24
9.4. 15:00
AA137
Plzeň - Karviná
30 : 25
2.4. 17:00
AA165
Třeboň - Přerov
25 : 22
19.3. 15:30
AA123
Lovosice - Hranice
27 : 25
4.3. 18:00
AA116
Plzeň - Dukla
28 : 18
27.2. 10:15
AA110
Lovosice - Jičín
32 : 25
12.2. 16:30
AA100
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 29
21.11. 10:30
AA072
Zubří - Dukla
24 : 26
13.11. 17:00
AA063
Karviná - Plzeň
25 : 24
10.11. 18:00
AA060
Brno - Dukla
27 : 39
3.11. 18:00
AA020
Lovosice - Zubří
25 : 22
24.10. 11:00
AA043
Přerov - Kopřivnice
25 : 30
11.9. 10:20
AA004
Plzeň - Lovosice
27 : 22
Český pohár mužů
30.11. 18:00
AN076
Plzeň - Lovosice
32 : 27
1.11. 17:30
AN073
Dukla jun. - Karviná
28 : 46
28.9. 18:00
AN057
VŠ Plzeň - Dukla jun.
28 : 29
19.9. 17:00
AN032
S.Vršovice - Dvůr Králové
28 : 25
W.H.I.L.
22.5. 18:00
AP213
J.Hradec - Most
27 : 30
14.5. 17:30
AP303
Michalovce - Šaľa
35 : 25
15.1. 17:30
AP092
Olomouc - Bratislava
27 : 19
9.1. 17:00
AP088
Slavia - Zlín
31 : 20
8.1. 18:00
AP085
Most - Olomouc
29 : 22
23.10. 17:00
AP047
Veselí n.M. - J.Hradec
25 : 22
16.10. 17:30
AP036
Olomouc - Slavia
25 : 29
18.9. 17:00
AP021
Veselí n.M. - Šaľa
24 : 24
1.liga žen
19.2. 15:30
AR072
Astra - H.Brod
18 : 18
2.liga žen Č
19.2. 13:30
AS072
Astra STD - Strakonice
17 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.