Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Dušan Adámek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1950
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
3.9. 18:45
AN026
Havířov - Polanka
20 : 27
Žákovská liga starších žáků
11.12. 15:35
AO059
Zlín - Bohunice
20 : 15
11.12. 12:05
AO053
Zlín - Litovel
22 : 10
11.12. 11:30
AO052
Chodov - Strakonice A
10 : 25
11.12. 08:35
AO047
Zlín - Chodov
10 : 14
11.12. 08:00
AO046
Strakonice A - F.-Místek A
8 : 20
Žákovská liga starších žaček
23.1. 14:50
AZ028
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 17
23.1. 14:00
AZ027
Liberec - TJ Sokol Bělá
38 : 2
23.1. 11:30
AZ024
Liberec - VŠ Plzeň
16 : 16
23.1. 10:40
AZ023
Kobylisy II - Karviná
20 : 14
23.1. 09:00
AZ021
Karviná - Liberec
14 : 25
SML Muži
7.5. 10:30
NA121
TJ Valašské Meziříčí - Krmelín
14 : 37
16.4. 15:00
NA108
Krnov - Krmelín
12 : 22
9.4. 10:30
NA105
TJ Valašské Meziříčí - Rožnov p/R
23 : 32
27.3. 14:00
NA172
Suchdol n/O - Třinec
28 : 16
13.11. 11:30
NA078
Polanka B - Krnov
34 : 25
6.11. 11:00
NA066
Rožnov p/R - Suchdol n/O
27 : 23
10.10. 16:45
NA036
Polanka B - Suchdol n/O
24 : 30
25.9. 10:30
NA028
TJ Valašské Meziříčí - Třinec
19 : 17
11.9. 15:30
NA008
Polanka B - Veselá "A"
22 : 22
SML Dorostenci
14.5. 09:00
NB038
Polanka - Krmelín
17 : 13
14.5. 09:00
NB040
Uničov - Krmelín
20 : 17
14.5. 09:00
NB041
Uničov - Trnávka
21 : 16
14.5. 09:00
NB037
Polanka - Uničov
26 : 16
SML Starší žáci
26.3. 00:00
NC068
Karviná A - Ostrava A
39 : 12
20.3. 09:30
NC072
Zubří A - Kopřivnice A
29 : 23
6.3. 09:00
NC058
Zubří A - Vsetín
48 : 16
5.3. 12:00
NC060
F.-Místek A - Karviná A
15 : 32
13.11. 09:45
NC045
Polanka - Kopřivnice A
25 : 21
6.11. 08:30
NC038
Rožnov p/R - Kopřivnice A
14 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.