Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vilém Novotný
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
2.4. 15:30
AC103
Ledeč n.S. - Rokycany
29 : 31
27.2. 10:30
AC082
Sez. Ústí - Bohemians
23 : 16
20.2. 16:30
AC078
Bolevec - Praha 4
17 : 39
12.12. 10:30
AC065
Sez. Ústí - Bolevec
29 : 17
14.11. 17:00
AC038
Bohemians - Třeboň B
25 : 29
7.11. 16:00
AC033
VŠ Plzeň - Písek
20 : 24
10.10. 17:30
AC017
Talent Plzeň B - Chodov B
34 : 29
2.liga mužů SVČ
2.4. 10:30
AD103
Kolín - Chomutov
30 : 20
25.9. 17:00
AD006
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
22 : 25
1.liga mladších dorostenců Č
10.10. 15:30
AJ017
Talent Plzeň - S.Vršovice
31 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
2.4. 13:00
AL103
Ledeč n.S. - Úvaly
18 : 33
4.3. 18:30
AL089
Úvaly - Zruč n.S.
25 : 34
Český pohár mužů
4.9. 17:00
AN002
TJ Sokol Bělá - Jičín "B"
20 : 26
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:15
AO100
Jablonec - Chodov
20 : 14
22.1. 13:45
AO098
Karviná A - Jablonec
20 : 11
22.1. 13:00
AO097
Chodov - Košutka
15 : 18
22.1. 10:45
AO094
Chodov - Karviná A
12 : 34
22.1. 09:15
AO092
Karviná A - Košutka
29 : 19
2.liga žen Č
15.5. 17:00
AS131
Kobylisy B - Ústí n.L.
23 : 17
19.3. 18:00
AS095
Ústí n.L. - Astra STD
32 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
30.4. 15:00
AW115
KF Ledeč n. S. - Pardubice
18 : 21
30.3. 18:30
AW095
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
24 : 20
Žákovská liga starších žaček
13.2. 16:35
AZ051
Slavia - HC Plzeň
27 : 16
13.2. 15:05
AZ050
Písek B - Slavia
6 : 15
13.2. 12:35
AZ048
HC Plzeň - Písek B
18 : 22
13.2. 11:45
AZ047
Kobylisy II - Slavia
13 : 12
Přebor Prahy žen
24.10. 14:00
BB018
Mělník - Praha 4
16 : 6
Společná regionální liga
14.5. 14:30
CR048
Libčice n. Vlt. - Sokol Úvaly
33 : 18
1.5. 16:00
CR037
Wendy Mělník - Zruč n.S.
22 : 23
24.10. 16:00
CR026
Wendy Mělník - Kutná Hora
30 : 39
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.