Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
28.5. 16:30
AA158
Dukla - Zubří
31 : 25
22.5. 11:00
AA154
Hranice - Lovosice
24 : 24
25.4. 10:30
AA144
Lovosice - Karviná
38 : 26
17.4. 16:00
AA171
Přerov - Kopřivnice
34 : 27
10.4. 10:30
AA138
Zubří - Lovosice
28 : 28
3.4. 10:30
AA135
Karviná - Dukla
26 : 25
20.3. 10:00
AA125
Zubří - Plzeň
24 : 21
6.3. 16:00
AA119
Frýdek-Místek - Lovosice
35 : 31
27.2. 10:30
AA112
Hranice - Zubří
22 : 26
6.2. 19:00
AA091
Přerov - Třeboň
34 : 30
12.12. 10:30
AA090
Hranice - Třeboň
34 : 23
11.12. 17:30
AA086
Zubří - Lovosice
33 : 24
13.11. 18:00
AA066
Jičín - Frýdek-Místek
32 : 19
10.11. 17:30
AA057
Hranice - Lovosice
23 : 29
6.11. 18:00
AA054
Kopřivnice - Jičín
25 : 25
13.10. 18:00
AA034
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 28
30.9. 18:00
AA021
Kopřivnice - Dukla
20 : 33
26.9. 10:30
AA018
Zubří - Karviná
23 : 22
2.liga mužů JM
28.11. 10:30
AE053
Hustopeče - V. Meziříčí
34 : 31
26.9. 15:00
AE002
Bohunice - SK Kuřim
28 : 23
1.liga starších dorostenců
7.5. 11:00
AG127
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
Český pohár mužů
18.12. 10:00
AN080
Karviná - Zubří
34 : 27
W.H.I.L.
15.5. 11:00
AP304
Michalovce - Šaľa
32 : 22
27.3. 16:00
AP162
Olomouc - Písek
21 : 22
3.3. 18:00
AP114
Veselí n.M. - Slavia
20 : 27
26.2. 17:00
AP140
Poruba - Slavia
21 : 33
3.10. 15:00
AP023
Slavia - Veselí n.M.
28 : 25
18.9. 18:00
AP016
Michalovce - Bratislava
38 : 27
11.9. 17:30
AP008
Olomouc - Veselí n.M.
18 : 26
Jihomoravská liga mužů
9.4. 17:00
LA085
D. Cerekev - Brno IV
29 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.