Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
David Šlezingr
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.3.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
20.3. 10:30
AE096
Hustopeče - Sokolnice
32 : 22
19.3. 15:00
AE093
V. Meziříčí - Juliánov
28 : 32
6.3. 17:00
AE086
Telnice - Hustopeče
25 : 40
20.2. 15:30
AE078
SK Kuřim - V. Meziříčí
31 : 29
13.2. 10:30
AE069
Ivančice - Prostějov
26 : 25
12.12. 18:00
AE062
Telnice - Juliánov
32 : 25
28.11. 17:00
AE049
Juliánov - H.Brod
23 : 24
21.11. 17:00
AE046
SK Kuřim - Telnice
42 : 37
14.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Bohunice
23 : 22
14.11. 10:30
AE042
Hustopeče - Ivančice
26 : 28
6.11. 15:00
AE034
V. Meziříčí - Zlín
33 : 31
23.10. 11:00
AE026
Maloměřice - SK Kuřim
36 : 28
17.10. 15:00
AE022
Bohunice - Juliánov
27 : 22
10.10. 17:00
AE016
Juliánov - Ivančice
21 : 34
26.9. 15:00
AE002
Bohunice - SK Kuřim
28 : 23
2.liga mužů SM
16.4. 13:00
AF118
Olomouc - Polanka
28 : 26
26.2. 16:00
AF070
V. Bystřice - Napajedla
30 : 21
1.liga starších dorostenců
2.4. 11:00
AG103
Bohunice - Jičín
17 : 30
12.2. 11:00
AG067
Bohunice - Dukla
32 : 28
4.12. 17:00
AG055
Bohunice - Zubří
26 : 35
2.10. 11:00
AG007
Bohunice - Ostrava
25 : 30
2.liga starších dorostenců M
17.4. 13:00
AI116
Maloměřice - Zlín
28 : 31
16.4. 15:00
AI118
Olomouc - Polanka
26 : 37
23.10. 17:00
AI026
Maloměřice - Olomouc
25 : 26
1.liga mladších dorostenců M
23.10. 15:00
AK026
Maloměřice - Karviná
14 : 41
2.liga mladších dorostenců M
19.3. 13:00
AM093
Velké Meziříčí - Rožnov
24 : 30
26.2. 14:00
AM070
V. Bystřice - Napajedla
29 : 20
13.2. 09:00
AM069
HK Ivančice - Sokolnice
43 : 20
3.10. 09:00
AM010
HK Ivančice - Napajedla
40 : 18
Žákovská liga starších žáků
6.3. 13:24
AO134
N. Veselí - Zubří A
16 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.