Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Zdeněk Řeháček
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
30.4. 17:00
AE125
Telnice - Maloměřice
27 : 34
27.3. 16:00
AE098
Sokolnice - Ivančice
15 : 15
27.3. 10:30
AE097
Hustopeče - H.Brod
36 : 27
19.3. 17:00
AE095
Ivančice - Telnice
33 : 25
5.3. 11:00
AE089
Maloměřice - V. Meziříčí
28 : 27
20.2. 18:00
AE075
Juliánov - Hustopeče
20 : 28
13.2. 15:30
AE068
SK Kuřim - Bohunice
37 : 30
5.12. 17:00
AE057
SK Kuřim - Hustopeče
35 : 30
21.11. 17:00
AE044
Bohunice - Hustopeče
28 : 28
14.11. 15:00
AE038
Juliánov - Prostějov
26 : 24
6.11. 17:00
AE032
Ivančice - Sokolnice
32 : 22
2.10. 15:00
AE012
V. Meziříčí - SK Kuřim
26 : 27
26.9. 17:00
AE005
Juliánov - Sokolnice
20 : 25
2.liga mužů SM
17.4. 11:30
AF116
Napajedla - Paskov
30 : 21
1.liga starších dorostenců
20.11. 11:00
AG043
Bohunice - Náchod
36 : 34
2.liga starších dorostenců M
5.3. 13:00
AI089
Maloměřice - Litovel
20 : 30
Český pohár mužů
18.9. 15:00
AN042
Sokolnice - Litovel
20 : 41
5.9. 18:00
AN018
SK Kuřim - Maloměřice
37 : 38
Žákovská liga starších žáků
11.12. 16:40
AO044
Dukla 6 - D.Králové
21 : 11
11.12. 13:20
AO039
D.Králové - Telnice
16 : 18
11.12. 12:00
AO037
Jablonec - Telnice
14 : 12
11.12. 10:40
AO035
Jablonec - Zubří A
19 : 14
11.12. 09:20
AO033
Zubří A - D.Králové
22 : 14
2.liga žen M
20.11. 17:00
AT058
Bohunice - Měnín
47 : 16
1.liga starších dorostenek
2.4. 16:30
AU099
Spartak Třebíč - Slavia
21 : 29
12.3. 14:00
AU086
Spartak Třebíč - HC Plzeň
26 : 16
27.2. 16:30
AU073
Spartak Třebíč - Zlín
26 : 42
30.10. 16:30
AU040
Spartak Třebíč - Písek
20 : 40
1.liga mladších dorostenek M
20.11. 15:00
AX058
Bohunice - Olomouc
29 : 31
Oblastní přebor - starší žákyně
31.10. 15:45
IF020
Velké Meziříčí B - Velké Meziříčí
12 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.