Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 17:00
AC130
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
29.4. 20:00
AC122
Sez. Ústí - Praha 4
27 : 22
6.3. 17:00
AC086
Písek - Chodov B
29 : 21
19.2. 19:00
AC077
Třeboň B - VŠ Plzeň
23 : 21
13.2. 17:00
AC072
Písek - Talent Plzeň B
27 : 19
12.12. 17:00
AC062
Písek - Bohemians
28 : 23
27.11. 18:00
AC052
Strakonice - Bolevec
26 : 22
2.liga mužů SVČ
21.11. 10:00
AD045
Dukla jun. - 1.HC Pardubice
27 : 34
24.10. 12:30
AD027
Ml. Boleslav - Dukla jun.
18 : 27
1.liga starších dorostenců
14.5. 19:00
AG130
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
21.11. 14:00
AG045
Dukla - N.Veselí
32 : 21
9.10. 15:00
AG014
Třeboň - Dukla
24 : 28
1.liga mladších dorostenců Č
27.11. 16:15
AJ052
Strakonice - Kobylisy
26 : 23
21.11. 12:00
AJ045
Dukla - Strakonice
30 : 25
24.10. 14:30
AJ027
Ml. Boleslav - Dukla
17 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 15:00
AL130
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
2.liga žen Č
6.3. 15:00
AS080
Písek B - 1.HC Pardubice
27 : 26
7.11. 15:00
AS045
Písek B - J.Hradec STD
24 : 18
12.9. 15:00
AS001
Písek B - Tachov STD
19 : 24
1.liga starších dorostenek
10.4. 13:00
AU106
Písek - Spartak Třebíč
40 : 24
12.9. 13:00
AU001
Písek - Zlín
28 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
10.4. 11:00
AW106
Písek - Háje
33 : 17
7.11. 13:00
AW045
Písek - J.Hradec
39 : 11
12.9. 11:00
AW001
Písek - KF Ledeč n. S.
34 : 14
Jihočeský přebor starších žákyň
14.5. 12:00
HF048
Soběslav - Písek B
16 : 16
14.5. 10:00
HF047
Soběslav - Písek A
7 : 25
Jihočeský přebor mužů
15.5. 10:30
HM012
Soběslav - Č.Budějovice B
18 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.