Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavla Macharáčková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.3. 14:00
AE100
Zlín - V. Meziříčí
32 : 25
6.3. 16:00
AE085
Sokolnice - H.Brod
29 : 23
25.9. 17:00
AE003
Prostějov - Ivančice
21 : 30
2.liga mužů SM
10.4. 10:30
AF109
Holešov - Přerov "B"
38 : 29
26.2. 10:30
AF083
V. Bystřice - Paskov
23 : 18
13.2. 15:00
AF067
Přerov "B" - Trnávka
26 : 29
7.11. 10:30
AF032
Holešov - Polanka
31 : 25
3.10. 16:00
AF007
Přerov "B" - Vsetín
28 : 27
2.liga starších dorostenců M
1.5. 11:45
AI121
Luhačovice - Přerov
30 : 37
3.4. 14:00
AI108
Hranice - V. Bystřice
33 : 25
26.3. 16:00
AI100
Zlín - Litovel
23 : 21
20.3. 09:30
AI094
Luhačovice - Zlín
25 : 27
27.2. 12:30
AI083
V. Bystřice - Zlín
24 : 36
13.2. 13:00
AI067
Přerov - Litovel
26 : 37
2.10. 00:00
AI007
Přerov - Vsetín
29 : 25
25.9. 13:00
AI003
Prostějov - Hranice
25 : 43
1.liga mladších dorostenců M
3.4. 12:30
AK108
Hranice - Kopřivnice
19 : 26
25.9. 15:00
AK003
Prostějov - Hranice
24 : 28
2.liga mladších dorostenců M
6.3. 14:00
AM090
Sokolnice - STM Olomouc
27 : 41
Český pohár mužů
17.9. 19:30
AN045
V. Bystřice - Ostrava
29 : 17
2.liga žen M
16.4. 12:30
AT112
HSK Vlčnov - Veselí B
17 : 42
20.3. 15:00
AT093
Kunovice - V. Meziříčí
25 : 27
13.11. 11:15
AT051
HSK Vlčnov - Bohunice
25 : 34
23.10. 13:00
AT034
Kunovice - Karviná
29 : 27
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 14:15
AX112
Vlčnov - Veselí n.M.
22 : 17
20.3. 13:00
AX093
Kunovice - V. Meziříčí
16 : 33
17.3. 17:00
AX084
Olomouc - Vlčnov
41 : 22
13.11. 09:30
AX051
Vlčnov - Bohunice
35 : 27
23.10. 15:00
AX034
Kunovice - Karviná
14 : 28
9.10. 13:00
AX023
Kunovice - Otrokovice
14 : 38
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.