Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 16:00
AC121
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
22 : 20
12.12. 17:00
AC064
Chodov B - Třeboň B
32 : 30
26.9. 17:00
AC001
Praha 4 - Ledeč n.S.
36 : 21
2.liga mužů SVČ
30.4. 10:00
AD122
Náchod "B" - Dukla jun.
29 : 34
10.4. 17:00
AD111
1.HC Pardubice - Dukla jun.
32 : 32
27.3. 17:00
AD098
1.HC Pardubice - Náchod "B"
30 : 23
20.3. 17:00
AD092
Jablonec - Chomutov
25 : 18
26.2. 10:00
AD082
Náchod "B" - Ml. Boleslav
31 : 28
12.2. 14:00
AD070
S.Vršovice - Chomutov
26 : 22
11.12. 17:00
AD061
TJ Sokol Bělá - Kolín
30 : 27
11.12. 10:00
AD065
Náchod "B" - Jablonec
17 : 24
4.12. 18:00
AD060
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
22 : 22
28.11. 17:00
AD052
1.HC Pardubice - Jablonec
26 : 28
27.11. 10:00
AD051
Ústí n.L. - Most
38 : 30
13.11. 17:00
AD039
TJ Sokol Bělá - Jablonec
25 : 19
16.10. 17:00
AD024
Jablonec - Most
24 : 24
2.10. 10:00
AD010
Náchod "B" - Chomutov
25 : 26
2.liga mužů JM
21.11. 17:00
AE043
H.Brod - Ivančice
24 : 23
1.liga starších dorostenců
5.12. 15:00
AG059
Jičín - Ostrava
34 : 22
24.10. 15:00
AG026
Jičín - Karviná
36 : 31
13.10. 20:00
AG015
Jičín - Zubří
38 : 24
2.10. 15:00
AG010
Náchod - Jičín
21 : 29
2.liga starších dorostenců Č
6.3. 13:00
AH085
Chrudim - Liberec
25 : 34
4.12. 16:00
AH060
Ml.Boleslav - HC Plzeň
28 : 21
28.11. 11:00
AH052
Chrudim - TJ Kutná Hora
26 : 31
14.11. 12:00
AH041
Chrudim - Louny
24 : 22
6.11. 15:00
AH031
Liberec - Chodov
31 : 21
25.9. 17:30
AH005
Ml.Boleslav - Chrudim
33 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
30.4. 12:30
AJ122
Náchod - Dukla
28 : 41
26.2. 12:30
AJ082
Náchod - Ml. Boleslav
34 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.