Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Krafka
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
27.3. 13:00
AB097
Chodov - Kostelec n.H.
36 : 27
6.3. 17:00
AB089
Jičín "B" - Litovel
24 : 19
13.2. 13:00
AB070
Chodov - Jičín "B"
26 : 27
27.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Kostelec n.H.
31 : 28
6.11. 17:30
AB032
Náchod - N.Veselí
30 : 31
3.10. 13:00
AB009
Chodov - Dvůr Králové
26 : 23
2 liga mužů JZČ
27.3. 17:00
AC097
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 34
13.2. 17:00
AC070
Chodov B - Rokycany
34 : 29
2.liga starších dorostenců Č
27.3. 15:00
AH097
Chodov - Liberec
30 : 26
13.2. 15:00
AH070
Chodov - Rokycany
40 : 18
26.9. 16:00
AH006
HC Plzeň - Lovosice
21 : 18
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
21.5. 16:00
AJK002
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AN068
Praha 4 - Brno
35 : 27
28.9. 16:00
AN054
Bohemians - Jičín
20 : 40
5.9. 17:30
AN003
Bolevec - Praha 4
22 : 32
Žákovská liga starších žáků
12.12. 17:20
AO015
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
12.12. 16:40
AO014
Talent A - Č.Budějovice A
22 : 19
12.12. 16:00
AO013
Karviná A - Olomouc
20 : 5
12.12. 12:40
AO008
Talent A - Zruč n.S.
17 : 12
12.12. 12:00
AO007
Olomouc - HK KP Brno
6 : 25
1.liga žen
1.5. 15:30
AR118
Kobylisy - Olomouc j.
20 : 22
16.4. 11:00
AR110
HC Plzeň - Slavia j.
22 : 27
10.4. 15:00
AR107
Slavia j. - Olomouc j.
26 : 25
28.2. 18:00
AR064
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
26 : 23
27.2. 15:15
AR073
Astra - Zlín j.
22 : 27
13.11. 13:30
AR051
Astra - SVŠ Plzeň A
23 : 28
7.11. 15:30
AR046
Kobylisy - Astra
22 : 15
30.10. 10:00
AR038
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň A
18 : 24
19.9. 15:00
AR011
Slavia j. - SVŠ Plzeň A
36 : 17
11.9. 17:00
AR005
Č.Budějovice - Olomouc j.
31 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.