Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Radovan Kábrt
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
6.11. 15:30
AC031
Ledeč n.S. - Chodov B
22 : 26
26.9. 17:00
AC005
Bohemians - Strakonice
28 : 24
2.liga mužů SVČ
2.4. 10:00
AD106
Dukla jun. - Ústí n.L.
28 : 25
6.3. 17:00
AD085
1.HC Pardubice - Kolín
22 : 29
19.2. 18:00
AD078
Jablonec - Dukla jun.
31 : 30
14.11. 17:00
AD041
1.HC Pardubice - Louny
24 : 33
6.11. 10:30
AD031
Kolín - S.Vršovice
29 : 20
24.10. 17:00
AD025
Most - Kolín
22 : 35
10.10. 17:00
AD013
Jablonec - Kolín
25 : 23
2.liga mužů JM
26.2. 17:00
AE079
H.Brod - SK Kuřim
29 : 25
2.10. 17:00
AE007
H.Brod - Telnice
31 : 21
1.liga starších dorostenců
2.4. 14:00
AG106
Dukla - Ostrava
26 : 20
2.3. 18:15
AG089
Jičín - Dukla
37 : 31
2.liga starších dorostenců Č
9.4. 12:00
AH111
Chrudim - L.Vršovice
21 : 28
26.3. 13:00
AH099
Lovosice - Louny
18 : 23
20.3. 13:30
AH092
TJ Kutná Hora - Rokycany
35 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
2.4. 12:00
AJ106
Dukla - Lovosice
34 : 32
26.3. 15:00
AJ099
Lovosice - Louny
43 : 30
2.3. 16:30
AJ089
Jičín - Dukla
20 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
19.2. 16:00
AL078
Jablonec - Zruč n.S.
31 : 27
6.11. 13:00
AL031
Ledeč n.S. - Vršovice B
22 : 21
10.10. 15:00
AL013
Jablonec - Ledeč n.S.
27 : 23
Český pohár mužů
18.9. 15:00
AN030
Jablonec - Jičín "B"
32 : 35
Žákovská liga starších žáků
22.1. 16:30
AO090
HK KP Brno - Zlín
15 : 24
22.1. 14:50
AO088
Zubří A - HK KP Brno
28 : 17
22.1. 13:10
AO086
Jičín - Zubří A
17 : 29
22.1. 11:30
AO084
Zlín - Zubří A
21 : 36
22.1. 09:50
AO082
Zubří A - Telnice
28 : 22
2.liga žen Č
14.11. 13:20
AS049
Pardubice - Tachov STD
36 : 24
23.10. 19:00
AS033
Most B - Astra STD
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.