Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mladších dorostenců Č
Sezona 1 - 1. kolo
26.9.2010
10:10
AL001
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
12.11.2010
18:00
AL004
TJ Sokol Úvaly
-
Sokol Vršovice B
Lenka Petružálková
,
Pavla Skružná
,
25.9.2010
15:00
AL005
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Sokol Chrudim
Tomáš Bubeníček
,
Roman Smékal
,
25.9.2010
15:00
AL006
TJ Košutka
-
Tygři Ústí nad Labem
Filip Barták
,
Jiří Větrovský
,
Sezona 1 - 2. kolo
2.10.2010
13:00
AL007
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Tygři Ústí nad Labem
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
3.10.2010
14:30
AL008
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Košutka
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
3.10.2010
09:00
AL009
Sokol Vršovice B
-
1.HK Dvůr Králové
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
2.10.2010
10:00
AL012
Jiskra Zruč n.S.
-
ElektroPraga Jablonec
Renata Vondráčková
,
Jan Špaček
,
Sezona 1 - 3. kolo
10.10.2010
15:00
AL013
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
9.10.2010
13:00
AL014
TJ Jiskra Třeboň
-
Jiskra Zruč n.S.
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
9.10.2010
15:00
AL017
TJ Košutka
-
Sokol Vršovice B
Martin Průcha
,
Luděk Točík
,
10.10.2010
11:00
AL018
Tygři Ústí nad Labem
-
TJ Sokol Chrudim
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
Sezona 1 - 4. kolo
16.10.2010
13:00
AL019
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Sokol Chrudim
Barbora Měšťánková
,
Martin Vimr
,
17.10.2010
09:00
AL020
Sokol Vršovice B
-
Tygři Ústí nad Labem
Michaela Koutná
,
Martin Vaněk
,
17.10.2010
14:00
AL023
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Sokol Úvaly
Gabriela Říhová
,
Marta Sovová
,
16.10.2010
15:00
AL024
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
Sezona 1 - 5. kolo
20.10.2010
18:00
AL025
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
24.10.2010
15:00
AL026
TJ Sokol Úvaly
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Melka
,
Petr Sláma
,
23.10.2010
15:00
AL027
1.HK Dvůr Králové
-
Jiskra Zruč n.S.
Jiří Novotný
,
Roman Bauer
,
24.10.2010
14:45
AL030
TJ Sokol Chrudim
-
Sokol Vršovice B
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
Sezona 1 - 6. kolo
6.11.2010
13:00
AL031
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Vršovice B
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
6.11.2010
10:00
AL034
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Košutka
Ondřej Neuvirth
,
Zdeněk Tůma
,
6.11.2010
15:00
AL035
ElektroPraga Jablonec
-
1.HK Dvůr Králové
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
7.11.2010
13:00
AL036
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Úvaly
Karel Hladký
,
Lukáš Moravec
,
Sezona 1 - 7. kolo
6.10.2010
17:30
AL037
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Studecký
,
Jiří Melka
,
14.11.2010
14:00
AL038
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Jiskra Třeboň
Jiří Opava
,
Pavel Válek
,
13.11.2010
15:00
AL039
TJ Košutka
-
ElektroPraga Jablonec
Filip Barták
,
René Vostatek
,
9.11.2010
16:30
AL040
Tygři Ústí nad Labem
-
Jiskra Zruč n.S.
Petr Pešek
,
Dalibor Pavlát
,
Sezona 1 - 8. kolo
20.11.2010
18:00
AL045
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Sokol Chrudim
Jaromír Halíř
,
Marián Šiška
,
20.11.2010
16:00
AL046
ElektroPraga Jablonec
-
Tygři Ústí nad Labem
Miloš Fogl
,
Richard Menšík
,
26.11.2010
18:30
AL047
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Košutka
Karel Hladký
,
Karel Hladký
,
28.9.2010
17:00
AL048
TJ Sokol Úvaly
-
1.HK Dvůr Králové
Petra Hloušková
,
Jiří Melka
,
Sezona 1 - 9. kolo
24.11.2010
17:30
AL049
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Zdeněk Tůma
,
Jaromír Halíř
,
27.11.2010
15:00
AL050
TJ Košutka
-
TJ Sokol Úvaly
Martin Průcha
,
Luděk Točík
,
30.11.2010
16:30
AL051
Tygři Ústí nad Labem
-
TJ Jiskra Třeboň
Martin Hart
,
Petr Pešek
,
28.11.2010
14:45
AL052
TJ Sokol Chrudim
-
ElektroPraga Jablonec
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
28.11.2010
09:00
AL053
Sokol Vršovice B
-
Jiskra Zruč n.S.
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
Sezona 1 - 10. kolo
31.10.2010
15:00
AL057
ElektroPraga Jablonec
-
Sokol Vršovice B
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
5.12.2010
13:00
AL058
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Chrudim
Jiří Hosnedl
,
Tomáš Kupsa
,
15.9.2010
17:30
AL059
TJ Sokol Úvaly
-
Tygři Ústí nad Labem
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
4.12.2010
15:00
AL060
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Košutka
Bedřich Frieser
,
Lukáš Frieser
,
Sezona 1 - 11. kolo
12.12.2010
15:00
AL061
TJ Košutka
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
René Vostatek
,
Pavel Mošna
,
16.12.2010
16:30
AL062
Tygři Ústí nad Labem
-
1.HK Dvůr Králové
Martin Hart
,
Martin Polák
,
12.12.2010
14:30
AL063
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Sokol Úvaly
Lenka Petružálková
,
Jaroslav Dostál
,
12.12.2010
11:00
AL064
Sokol Vršovice B
-
TJ Jiskra Třeboň
Barbora Měšťánková
,
Martin Vimr
,
Sezona 2 - 12. kolo
18.2.2011
19:00
AL067
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Jiskra Zruč n.S.
Jiří Dolejší
,
Zdeněk Tůma
,
23.2.2011
18:15
AL070
Sokol Vršovice B
-
TJ Sokol Úvaly
Jan Kříženecký
,
Marta Sovová
,
12.2.2011
11:00
AL071
TJ Sokol Chrudim
-
1.HK Dvůr Králové
Ondřej Neuvirth
,
12.2.2011
11:00
AL072
Tygři Ústí nad Labem
-
TJ Košutka
Martin Kasík
,
Tomáš Lízl
,
Sezona 2 - 13. kolo
10.3.2011
16:30
AL073
Tygři Ústí nad Labem
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
19.2.2011
15:00
AL074
TJ Košutka
-
TJ Sokol Chrudim
Bohumil Brůna
,
René Vostatek
,
19.2.2011
15:00
AL075
1.HK Dvůr Králové
-
Sokol Vršovice B
Martin Průcha
,
Jakub Krafka
,
19.2.2011
16:00
AL078
ElektroPraga Jablonec
-
Jiskra Zruč n.S.
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
Sezona 2 - 14. kolo
26.2.2011
15:30
AL079
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
ElektroPraga Jablonec
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
26.2.2011
14:30
AL080
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Jiskra Třeboň
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
26.2.2011
09:00
AL083
Sokol Vršovice B
-
TJ Košutka
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
27.2.2011
12:30
AL084
TJ Sokol Chrudim
-
Tygři Ústí nad Labem
Lenka Petružálková
,
Pavla Skružná
,
Sezona 2 - 15. kolo
6.3.2011
10:00
AL085
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
5.3.2011
11:00
AL086
Tygři Ústí nad Labem
-
Sokol Vršovice B
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
4.3.2011
18:30
AL089
TJ Sokol Úvaly
-
Jiskra Zruč n.S.
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
6.3.2011
13:00
AL090
TJ Jiskra Třeboň
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
Sezona 2 - 16. kolo
19.3.2011
13:00
AL091
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
20.3.2011
15:00
AL092
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Úvaly
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
20.3.2011
10:00
AL093
Jiskra Zruč n.S.
-
1.HK Dvůr Králové
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
19.3.2011
10:00
AL096
Sokol Vršovice B
-
TJ Sokol Chrudim
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
Sezona 2 - 17. kolo
26.3.2011
10:00
AL097
Sokol Vršovice B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Libor Skružný
,
Pavla Skružná
,
26.3.2011
15:00
AL100
TJ Košutka
-
Jiskra Zruč n.S.
Dalibor Pavlát
,
Petr Pešek
,
26.3.2011
15:00
AL101
1.HK Dvůr Králové
-
ElektroPraga Jablonec
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
25.3.2011
18:30
AL102
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Jiskra Třeboň
Jindřich Mára
,
Jaroslav Průžek
,
Sezona 2 - 18. kolo
2.4.2011
13:00
AL103
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Sokol Úvaly
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
2.4.2011
13:00
AL104
TJ Jiskra Třeboň
-
1.HK Dvůr Králové
Karel Hladký
,
Lukáš Moravec
,
2.4.2011
15:00
AL105
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Košutka
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
1.4.2011
17:45
AL106
Jiskra Zruč n.S.
-
Tygři Ústí nad Labem
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
Sezona 2 - 19. kolo
10.4.2011
14:45
AL111
TJ Sokol Chrudim
-
Jiskra Zruč n.S.
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
9.4.2011
11:00
AL112
Tygři Ústí nad Labem
-
ElektroPraga Jablonec
Pavel Blanar
,
Miroslav Matis
,
15.4.2011
17:30
AL113
TJ Košutka
-
TJ Jiskra Třeboň
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
nezadáno
00:00
AL114
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Sokol Úvaly
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
Sezona 2 - 20. kolo
16.4.2011
13:00
AL115
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
1.HK Dvůr Králové
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
17.4.2011
15:00
AL116
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Košutka
Michaela Koutná
,
Martin Vaněk
,
16.4.2011
13:00
AL117
TJ Jiskra Třeboň
-
Tygři Ústí nad Labem
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
13.3.2011
15:00
AL118
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Chrudim
Miloš Fogl
,
Richard Menšík
,
16.4.2011
18:00
AL119
Jiskra Zruč n.S.
-
Sokol Vršovice B
Jiří Semerád
,
Jaromír Halíř
,
Sezona 2 - 21. kolo
30.4.2011
09:00
AL123
Sokol Vršovice B
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Dolejší
,
Tomáš Padevět
,
1.5.2011
14:45
AL124
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
30.4.2011
17:00
AL125
Tygři Ústí nad Labem
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
30.4.2011
15:00
AL126
TJ Košutka
-
1.HK Dvůr Králové
Martin Průcha
,
Luděk Točík
,
Sezona 2 - 22. kolo
7.5.2011
13:00
AL127
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Košutka
Miloš Fogl
,
Richard Menšík
,
7.5.2011
15:00
AL128
1.HK Dvůr Králové
-
Tygři Ústí nad Labem
Dalibor Pavlát
,
Petr Pešek
,
8.5.2011
10:00
AL129
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Sokol Chrudim
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
7.5.2011
15:00
AL130
TJ Jiskra Třeboň
-
Sokol Vršovice B
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.