Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ondřej Neuvirth
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
14.11. 12:00
AH041
Chrudim - Louny
24 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
4.12. 10:30
AJ057
Kobylisy - S.Vršovice
27 : 22
10.10. 14:00
AJ013
Kobylisy - Č.Budějovice
24 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
12.2. 11:00
AL071
Chrudim - D.Králové
20 : 21
6.11. 10:00
AL034
Zruč n.S. - TJ košutka
38 : 24
2.liga žen Č
17.4. 16:40
AS114
Pardubice - S.Vršovice
29 : 16
21.11. 16:50
AS060
Pardubice - Strakonice
32 : 11
21.11. 15:00
AS058
1.HC Pardubice - J.Hradec STD
19 : 19
23.10. 17:00
AS036
1.HC Pardubice - S.Vršovice
23 : 37
2.10. 17:00
AS016
Pardubice - Ústí n.L.
24 : 20
2.10. 13:30
AS014
1.HC Pardubice - Písek B
27 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
17.4. 15:00
AW114
Pardubice - S.Vršovice
27 : 24
9.4. 11:00
AW103
KF Ledeč n. S. - S.Vršovice
32 : 16
21.11. 18:30
AW060
Pardubice - H.Brod
18 : 31
9.10. 11:00
AW019
KF Ledeč n. S. - J.Hradec
21 : 20
2.10. 15:10
AW016
Pardubice - HK Spartak Ústí n.L.
27 : 17
Žákovská liga starších žaček
5.3. 17:30
AZ094
Liberec - Zora Olomouc
9 : 21
5.3. 16:50
AZ093
Písek B - Karviná
12 : 10
5.3. 15:00
AZ090
Kobylisy II - Karviná
20 : 10
5.3. 13:15
AZ087
Písek B - Liberec
18 : 15
5.3. 11:30
AZ084
Kobylisy II - Liberec
21 : 13
5.3. 10:10
AZ082
Liberec - Karviná
15 : 11
Oblastní přebor - muži
5.6. 10:30
IA030
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
14.5. 14:00
IA021
Turnov - D.Králové B
14 : 24
7.11. 11:00
IA010
1.HC Pardubice "B" - Turnov
17 : 20
16.10. 11:00
IA005
D.Králové B - Turnov
32 : 21
12.9. 11:15
IA002
1.HC Pardubice "B" - Ž. Brod
21 : 20
Oblastní přebor - starší žáci
4.6. 10:00
IC031
D.Králové - Jičín
16 : 25
22.5. 09:30
IC027
D.Králové - Náchod
40 : 10
14.5. 13:00
IC025
Turnov - D.Králové
12 : 52
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.