Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 17:00
AC125
Písek - Rokycany
42 : 19
2.4. 19:00
AC104
Třeboň B - Bohemians
27 : 19
13.11. 17:00
AC040
Písek - Praha 4
24 : 31
7.11. 17:00
AC036
Třeboň B - Rokycany
29 : 23
19.9. 16:30
AC057
Bolevec - Chodov B
29 : 22
2.liga mužů SVČ
27.11. 18:00
AD049
Ml. Boleslav - Kolín
25 : 26
16.10. 16:00
AD020
S.Vršovice - Ústí n.L.
24 : 27
2.10. 10:00
AD012
Dukla jun. - Jablonec
26 : 16
1.liga starších dorostenců
3.3. 17:00
AG077
Třeboň - Zubří
28 : 38
7.11. 15:00
AG036
Třeboň - Jičín
22 : 37
2.10. 14:00
AG012
Dukla - Karviná
29 : 37
2.liga starších dorostenců Č
27.11. 16:00
AH049
Ml.Boleslav - Liberec
31 : 31
1.liga mladších dorostenců Č
27.11. 14:00
AJ049
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
18 : 42
23.10. 16:15
AJ030
Strakonice - S.Vršovice
22 : 20
2.10. 12:00
AJ012
Dukla - Kobylisy
33 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
2.4. 13:00
AL104
Třeboň - D.Králové
28 : 22
26.11. 18:30
AL047
Třeboň - TJ košutka
27 : 29
7.11. 13:00
AL036
Třeboň - Úvaly
24 : 28
2.liga žen Č
15.5. 15:00
AS132
Písek B - Most B
17 : 27
8.5. 11:00
AS123
Milevsko - Kobylisy B
30 : 36
1.5. 15:00
AS119
Písek B - Milevsko
20 : 30
16.4. 15:00
AS111
J.Hradec STD - Písek B
21 : 19
2.4. 16:15
AS100
Strakonice - Písek B
31 : 27
12.3. 12:00
AS089
S.Vršovice - Písek B
42 : 12
10.10. 11:00
AS020
Milevsko - Astra STD
22 : 28
19.9. 15:00
AS012
Písek B - Kobylisy B
23 : 30
19.9. 11:00
AS009
Milevsko - Pardubice
10 : 22
1.liga starších dorostenek
15.5. 13:00
AU132
Písek - Slavia
23 : 22
12.3. 14:00
AU089
S.Vršovice - Písek
25 : 26
13.11. 13:00
AU045
Písek - Olomouc
31 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.