Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Špaček
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
16.4. 15:30
AC115
Ledeč n.S. - Bohemians
30 : 19
9.4. 18:00
AC111
Strakonice - Praha 4
28 : 30
28.11. 17:00
AC053
Chodov B - Praha 4
24 : 33
20.11. 15:30
AC043
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
15 : 29
2.liga mužů SVČ
16.4. 10:30
AD115
Kolín - Ml. Boleslav
27 : 26
6.3. 17:00
AD089
Chomutov - Dukla jun.
26 : 40
20.11. 10:30
AD043
Kolín - Náchod "B"
31 : 14
2.liga starších dorostenců Č
28.11. 15:00
AH053
Chodov - L.Vršovice
20 : 18
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 16:15
AJ111
Strakonice - Dukla
25 : 37
2.liga mladších dorostenců Č
16.4. 13:00
AL115
Ledeč n.S. - D.Králové
21 : 38
2.10. 10:00
AL012
Zruč n.S. - Jablonec
27 : 15
Žákovská liga starších žáků
13.2. 15:00
AO112
Dukla 6 - Zlín
17 : 16
13.2. 11:30
AO109
N. Veselí - Dukla 6
21 : 22
2.liga žen Č
26.2. 00:00
AS075
Pardubice - Milevsko
35 : 8
26.2. 00:00
AS077
1.HC Pardubice - Most B
14 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
26.2. 00:00
AW075
Pardubice - HC Plzeň
21 : 23
20.11. 13:00
AW055
KF Ledeč n. S. - Slavia
24 : 29
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
25.5. 17:30
WX001
Písek - Olomouc
21 : 22
Český pohár žen
5.9. 18:00
AY002
Střešovice - Strakonice
25 : 10
Žákovská liga starších žaček
22.1. 16:50
AZ020
Zlín "A" - S.Vršovice
27 : 8
22.1. 16:00
AZ019
Hlučín - Slavia
12 : 18
22.1. 13:30
AZ016
Slavia - Velké Meziříčí
22 : 8
22.1. 12:40
AZ015
Hlučín - Zlín "A"
10 : 21
22.1. 11:00
AZ013
Zlín "A" - Slavia
12 : 12
Přebor Prahy mužů
1.11. 20:45
BA022
Sparta - Praha 4 "B"
19 : 34
11.10. 19:15
BA035
Slavia B - S.Vršovice B
35 : 20
4.10. 20:45
BA029
Praha 4 "B" - L.Vršovice B
34 : 25
13.9. 20:45
BA007
Praha 4 "C" - L.Vršovice B
22 : 26
Přebor Prahy žen
19.9. 16:00
BB010
Háje - Astra C
20 : 11
Přebor Prahy starších žáků
1.10. 17:30
BC012
S.Vršovice - Dukla 4
28 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.