Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Opata
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1987
Typ licence
Licence C
Platnost licence
16.10.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
17.4. 17:00
AC119
Praha 4 - Chodov B
34 : 23
9.4. 17:00
AC114
Bohemians - Rokycany
26 : 24
3.4. 10:30
AC108
Sez. Ústí - Chodov B
26 : 21
5.3. 18:00
AC085
Strakonice - Ledeč n.S.
39 : 35
28.11. 17:00
AC051
Písek - Třeboň B
33 : 26
24.10. 19:00
AC027
Bohemians - Praha 4
23 : 29
10.10. 17:00
AC018
Písek - Strakonice
25 : 21
3.10. 10:30
AC010
Sez. Ústí - Rokycany
31 : 17
26.9. 16:30
AC002
Bolevec - VŠ Plzeň
18 : 23
2.liga mužů SVČ
7.5. 15:00
AD128
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
20 : 24
19.3. 14:00
AD096
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
29 : 26
21.11. 17:00
AD047
Most - TJ Sokol Bělá
23 : 16
14.11. 17:00
AD037
Chomutov - Kolín
20 : 27
2.liga starších dorostenců Č
7.5. 13:00
AH128
Ml.Boleslav - Lovosice
19 : 20
1.liga mladších dorostenců Č
7.5. 11:00
AJ128
Ml. Boleslav - Lovosice
17 : 30
19.3. 12:00
AJ096
S.Vršovice - Strakonice
21 : 25
5.3. 16:15
AJ085
Strakonice - Č.Budějovice
34 : 25
2.liga mladších dorostenců Č
19.3. 10:00
AL096
Vršovice B - Chrudim
11 : 18
1.liga žen
7.11. 15:00
AR045
Liberec - Olomouc j.
25 : 35
2.liga žen Č
19.2. 10:00
AS067
Tachov STD - Písek B
26 : 17
29.1. 17:00
AS066
Most B - Písek B
19 : 25
16.10. 17:00
AS027
Pardubice - Písek B
41 : 17
16.10. 13:30
AS025
1.HC Pardubice - Tachov STD
29 : 22
10.10. 15:00
AS023
Písek B - S.Vršovice
25 : 29
1.liga mladších dorostenek Č
16.10. 15:10
AW027
Pardubice - Písek
24 : 30
Žákovská liga starších žaček
17.4. 14:00
AZ119
Slavia - Zlín "A"
15 : 22
17.4. 12:30
AZ118
VŠ Plzeň - Slavia
11 : 11
17.4. 11:30
AZ117
Zlín "A" - Kobylisy II
13 : 17
17.4. 10:00
AZ116
Zlín "A" - VŠ Plzeň
13 : 17
26.3. 16:30
AZ114
Slavia - Veselí n.M.
18 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.