Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
27.2. 17:00
AH079
Liberec - TJ Kutná Hora
46 : 21
1.liga mladších dorostenců Č
8.5. 17:00
AJ127
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
17.4. 10:30
AJ118
Kobylisy - Strakonice
24 : 25
7.11. 12:30
AJ031
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 32
3.10. 11:00
AJ009
S.Vršovice - Ml. Boleslav
30 : 20
2.liga mladších dorostenců Č
3.10. 09:00
AL009
Vršovice B - D.Králové
16 : 35
15.9. 17:30
AL059
Úvaly - Ústí n.L.
15 : 14
Žákovská liga starších žáků
23.1. 15:40
AO069
Dukla 6 - Strakonice A
19 : 20
23.1. 14:00
AO067
Č.Budějovice A - Dukla 6
23 : 33
23.1. 12:20
AO065
Dukla 6 - Lovosice A
16 : 20
23.1. 10:40
AO063
Lovosice A - Strakonice A
14 : 20
23.1. 09:00
AO061
Strakonice A - Č.Budějovice A
17 : 18
Finále Žákovské ligy starších žáků
5.6. 13:30
AOA015
Talent A - Karviná A
21 : 12
5.6. 10:30
AOA012
Talent A - Jablonec
19 : 11
4.6. 15:45
AOA008
Zubří A - Karviná A
21 : 19
4.6. 13:45
AOA006
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
4.6. 08:30
AOA001
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
2.liga žen Č
2.4. 15:00
AS098
J.Hradec STD - Ústí n.L.
20 : 18
6.3. 15:00
AS079
Tachov STD - Kobylisy B
23 : 26
12.2. 18:30
AS063
J.Hradec STD - S.Vršovice
18 : 18
30.10. 16:15
AS039
Strakonice - Kobylisy B
20 : 18
24.10. 15:00
AS031
Tachov STD - Milevsko
24 : 19
16.10. 15:00
AS030
J.Hradec STD - Milevsko
21 : 20
1.liga mladších dorostenek Č
2.4. 13:00
AW098
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
18 : 15
12.2. 16:30
AW063
J.Hradec - S.Vršovice
23 : 28
14.11. 15:00
AW051
Háje - SVŠ Plzeň
22 : 16
16.10. 13:00
AW030
J.Hradec - HC Plzeň
13 : 33
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
25.5. 18:00
WX002
H.Brod - Zlín
27 : 31
Jihočeský přebor mladších žáků
7.5. 15:00
HB049
Č.Budějovice - Milevsko
11 : 19
7.5. 11:00
HB048
Č.Budějovice - Strakonice
2 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.