Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže 2 liga mužů JZČ
Sezona 1 - 1. kolo
26.9.2010
17:00
AC001
SK Praha 4
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
26.9.2010
16:30
AC002
Sokol Bolevec
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
25.9.2010
19:00
AC003
TJ Jiskra Třeboň B
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jaroslav Artl
,
Tomáš Kupsa
,
26.9.2010
16:00
AC004
HK Rokycany
-
TJ JM Chodov B
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
26.9.2010
17:00
AC005
TJ Bohemians Praha
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
26.9.2010
18:30
AC006
Talent Plzeň B
-
Sokol Písek
Barbora Měšťánková
,
Martin Vimr
,
Sezona 1 - 2. kolo
2.10.2010
15:30
AC007
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Písek
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
2.10.2010
18:00
AC008
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Talent Plzeň B
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
3.10.2010
17:00
AC009
TJ JM Chodov B
-
TJ Bohemians Praha
Václav Chmelíř
,
Tomáš Měšťánek
,
3.10.2010
10:30
AC010
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
HK Rokycany
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
3.10.2010
16:00
AC011
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
3.10.2010
17:30
AC012
SK Praha 4
-
Sokol Bolevec
Martin Hart
,
Martin Polák
,
Sezona 1 - 3. kolo
10.10.2010
16:30
AC013
Sokol Bolevec
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Václav Chmelíř
,
Tomáš Měšťánek
,
9.10.2010
19:00
AC014
TJ Jiskra Třeboň B
-
SK Praha 4
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
10.10.2010
16:00
AC015
HK Rokycany
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
10.10.2010
19:00
AC016
TJ Bohemians Praha
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
10.10.2010
17:30
AC017
Talent Plzeň B
-
TJ JM Chodov B
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
10.10.2010
17:00
AC018
Sokol Písek
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
Sezona 1 - 4. kolo
16.10.2010
15:30
AC019
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Barbora Měšťánková
,
Martin Vimr
,
17.10.2010
17:00
AC020
TJ JM Chodov B
-
Sokol Písek
Martin Kasík
,
Tomáš Lízl
,
17.10.2010
10:30
AC021
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Talent Plzeň B
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
17.10.2010
17:00
AC022
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Bohemians Praha
Václav Chmelíř
,
Tomáš Měšťánek
,
17.10.2010
18:30
AC023
SK Praha 4
-
HK Rokycany
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
17.10.2010
16:30
AC024
Sokol Bolevec
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
Sezona 1 - 5. kolo
24.10.2010
16:30
AC025
TJ Jiskra Třeboň B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
24.10.2010
16:00
AC026
HK Rokycany
-
Sokol Bolevec
Miroslav Matis
,
Jiří Motl
,
24.10.2010
19:00
AC027
TJ Bohemians Praha
-
SK Praha 4
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
24.10.2010
16:30
AC028
Talent Plzeň B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Martin Vimr
,
Barbora Měšťánková
,
24.10.2010
17:00
AC029
Sokol Písek
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
23.10.2010
18:00
AC030
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ JM Chodov B
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
Sezona 1 - 6. kolo
6.11.2010
15:30
AC031
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ JM Chodov B
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
7.11.2010
10:30
AC032
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaroslav Artl
,
Jiří Dolejší
,
7.11.2010
16:00
AC033
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Písek
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
5.11.2010
18:30
AC034
SK Praha 4
-
Talent Plzeň B
Jaroslav Artl
,
Tomáš Kupsa
,
7.11.2010
16:30
AC035
Sokol Bolevec
-
TJ Bohemians Praha
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
7.11.2010
17:00
AC036
TJ Jiskra Třeboň B
-
HK Rokycany
Karel Hladký
,
Lukáš Moravec
,
Sezona 1 - 7. kolo
14.11.2010
16:00
AC037
HK Rokycany
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
14.11.2010
17:00
AC038
TJ Bohemians Praha
-
TJ Jiskra Třeboň B
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
7.12.2010
19:15
AC039
Talent Plzeň B
-
Sokol Bolevec
Pavel Mošna
,
Martin Vimr
,
13.11.2010
17:00
AC040
Sokol Písek
-
SK Praha 4
Karel Hladký
,
Lukáš Moravec
,
13.11.2010
18:00
AC041
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Tomáš Procházka
,
Jiří Svítek
,
14.11.2010
17:00
AC042
TJ JM Chodov B
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Libor Skružný
,
Pavla Skružná
,
Sezona 1 - 8. kolo
20.11.2010
15:30
AC043
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Renata Vondráčková
,
Jan Špaček
,
21.11.2010
16:00
AC044
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ JM Chodov B
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
21.11.2010
17:30
AC045
SK Praha 4
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
21.11.2010
16:30
AC046
Sokol Bolevec
-
Sokol Písek
Barbora Měšťánková
,
Martin Vimr
,
20.11.2010
18:00
AC047
TJ Jiskra Třeboň B
-
Talent Plzeň B
Václav Chmelíř
,
Pavel Mošna
,
21.11.2010
16:00
AC048
HK Rokycany
-
TJ Bohemians Praha
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
Sezona 1 - 9. kolo
28.11.2010
17:00
AC049
TJ Bohemians Praha
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Luděk Točík
,
Pavla Skružná
,
28.11.2010
18:30
AC050
Talent Plzeň B
-
HK Rokycany
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
28.11.2010
17:00
AC051
Sokol Písek
-
TJ Jiskra Třeboň B
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
27.11.2010
18:00
AC052
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Bolevec
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
28.11.2010
17:00
AC053
TJ JM Chodov B
-
SK Praha 4
Renata Vondráčková
,
Jan Špaček
,
28.11.2010
10:30
AC054
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
Sezona 1 - 10. kolo
4.12.2010
15:30
AC055
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jiří Dolejší
,
Tomáš Padevět
,
4.12.2010
18:00
AC056
SK Praha 4
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Michael Haramul
,
Pavla Skružná
,
19.9.2010
16:30
AC057
Sokol Bolevec
-
TJ JM Chodov B
Karel Hladký
,
Lukáš Moravec
,
5.12.2010
17:00
AC058
TJ Jiskra Třeboň B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Hosnedl
,
Tomáš Kupsa
,
5.12.2010
16:00
AC059
HK Rokycany
-
Sokol Písek
Martin Hart
,
Martin Polák
,
5.12.2010
18:30
AC060
Talent Plzeň B
-
TJ Bohemians Praha
Martin Hart
,
Martin Polák
,
Sezona 1 - 11. kolo
12.12.2010
18:00
AC061
Talent Plzeň B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Martin Kasík
,
Tomáš Lízl
,
12.12.2010
17:00
AC062
Sokol Písek
-
TJ Bohemians Praha
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
11.12.2010
18:00
AC063
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK Rokycany
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
12.12.2010
17:00
AC064
TJ JM Chodov B
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
12.12.2010
10:30
AC065
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Sokol Bolevec
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
12.12.2010
16:00
AC066
HK Slavia VŠ Plzeň
-
SK Praha 4
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
Sezona 2 - 12. kolo
12.2.2011
15:30
AC067
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
SK Praha 4
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
13.2.2011
16:00
AC068
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Bolevec
Barbora Měšťánková
,
Martin Vimr
,
11.2.2011
19:45
AC069
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jiří Větrovský
,
Pavel Rutta
,
13.2.2011
17:00
AC070
TJ JM Chodov B
-
HK Rokycany
Jakub Krafka
,
Jan Krafka
,
12.2.2011
18:00
AC071
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Bohemians Praha
Tomáš Procházka
,
Tomáš Kupsa
,
13.2.2011
17:00
AC072
Sokol Písek
-
Talent Plzeň B
Tomáš Procházka
,
Sezona 2 - 13. kolo
20.2.2011
17:00
AC073
Sokol Písek
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
19.2.2011
15:00
AC074
Talent Plzeň B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Marián Šiška
,
Petr Olexa
,
18.2.2011
20:15
AC075
TJ Bohemians Praha
-
TJ JM Chodov B
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
19.2.2011
10:30
AC076
HK Rokycany
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Barbora Měšťánková
,
Martin Vimr
,
19.2.2011
19:00
AC077
TJ Jiskra Třeboň B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
20.2.2011
16:30
AC078
Sokol Bolevec
-
SK Praha 4
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
Sezona 2 - 14. kolo
27.2.2011
17:00
AC079
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Bolevec
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
25.2.2011
19:30
AC080
SK Praha 4
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jiří Dolejší
,
Tomáš Padevět
,
27.2.2011
16:00
AC081
HK Slavia VŠ Plzeň
-
HK Rokycany
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
27.2.2011
10:30
AC082
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Bohemians Praha
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
27.2.2011
17:00
AC083
TJ JM Chodov B
-
Talent Plzeň B
Martin Kasík
,
Tomáš Lízl
,
26.2.2011
18:00
AC084
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Písek
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
Sezona 2 - 15. kolo
5.3.2011
18:00
AC085
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Hosnedl
,
Jan Opata
,
6.3.2011
17:00
AC086
Sokol Písek
-
TJ JM Chodov B
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
5.3.2011
11:00
AC087
Talent Plzeň B
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
6.3.2011
17:00
AC088
TJ Bohemians Praha
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
6.3.2011
16:00
AC089
HK Rokycany
-
SK Praha 4
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
6.3.2011
17:00
AC090
TJ Jiskra Třeboň B
-
Sokol Bolevec
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
Sezona 2 - 16. kolo
19.3.2011
15:30
AC091
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
20.3.2011
16:30
AC092
Sokol Bolevec
-
HK Rokycany
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
20.3.2011
18:00
AC093
SK Praha 4
-
TJ Bohemians Praha
Martin Kasík
,
Tomáš Lízl
,
20.3.2011
16:00
AC094
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Talent Plzeň B
Karel Macho
,
Jiří Motl
,
20.3.2011
10:30
AC095
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Sokol Písek
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
20.3.2011
17:00
AC096
TJ JM Chodov B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Filip Barták
,
Stanislav Štrebl
,
Sezona 2 - 17. kolo
27.3.2011
17:00
AC097
TJ JM Chodov B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jakub Krafka
,
Jan Krafka
,
26.3.2011
18:00
AC098
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
27.3.2011
17:00
AC099
Sokol Písek
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
27.3.2011
20:00
AC100
Talent Plzeň B
-
SK Praha 4
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
27.3.2011
17:00
AC101
TJ Bohemians Praha
-
Sokol Bolevec
Pavla Skružná
,
Renata Vondráčková
,
27.3.2011
16:00
AC102
HK Rokycany
-
TJ Jiskra Třeboň B
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
Sezona 2 - 18. kolo
2.4.2011
15:30
AC103
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HK Rokycany
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
2.4.2011
19:00
AC104
TJ Jiskra Třeboň B
-
TJ Bohemians Praha
Karel Hladký
,
Lukáš Moravec
,
3.4.2011
16:30
AC105
Sokol Bolevec
-
Talent Plzeň B
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
3.4.2011
19:30
AC106
SK Praha 4
-
Sokol Písek
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
3.4.2011
16:00
AC107
HK Slavia VŠ Plzeň
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Barbora Měšťánková
,
Martin Vimr
,
3.4.2011
10:30
AC108
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ JM Chodov B
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
Sezona 2 - 19. kolo
10.4.2011
10:30
AC109
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
10.4.2011
17:00
AC110
TJ JM Chodov B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Bohumil Brůna
,
René Vostatek
,
9.4.2011
18:00
AC111
ČZ HBC Strakonice 1921
-
SK Praha 4
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
10.4.2011
17:00
AC112
Sokol Písek
-
Sokol Bolevec
Barbora Měšťánková
,
Martin Vimr
,
9.4.2011
15:00
AC113
Talent Plzeň B
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jiří Dolejší
,
Tomáš Padevět
,
9.4.2011
17:00
AC114
TJ Bohemians Praha
-
HK Rokycany
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
Sezona 2 - 20. kolo
16.4.2011
15:30
AC115
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Bohemians Praha
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
17.4.2011
16:00
AC116
HK Rokycany
-
Talent Plzeň B
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
16.4.2011
19:00
AC117
TJ Jiskra Třeboň B
-
Sokol Písek
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
17.4.2011
16:30
AC118
Sokol Bolevec
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
17.4.2011
17:00
AC119
SK Praha 4
-
TJ JM Chodov B
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
17.4.2011
16:00
AC120
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jiří Hosnedl
,
Jiří Větrovský
,
Sezona 2 - 21. kolo
1.5.2011
16:00
AC121
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
29.4.2011
20:00
AC122
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
SK Praha 4
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
1.5.2011
17:00
AC123
TJ JM Chodov B
-
Sokol Bolevec
Filip Barták
,
Jiří Větrovský
,
30.4.2011
18:00
AC124
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
1.5.2011
17:00
AC125
Sokol Písek
-
HK Rokycany
Karel Hladký
,
Lukáš Moravec
,
30.4.2011
20:00
AC126
TJ Bohemians Praha
-
Talent Plzeň B
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
Sezona 2 - 22. kolo
7.5.2011
15:30
AC127
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Talent Plzeň B
Miloš Fogl
,
Richard Menšík
,
8.5.2011
17:00
AC128
TJ Bohemians Praha
-
Sokol Písek
Martin Kasík
,
Tomáš Lízl
,
8.5.2011
16:00
AC129
HK Rokycany
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
7.5.2011
17:00
AC130
TJ Jiskra Třeboň B
-
TJ JM Chodov B
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
8.5.2011
16:30
AC131
Sokol Bolevec
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Barbora Měšťánková
,
Martin Vimr
,
8.5.2011
17:00
AC132
SK Praha 4
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.