Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mladších dorostenců M
sezona 1 - 1. kolo
25.9.2010
13:00
AM001
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Kostelec n.H.
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
25.9.2010
16:00
AM002
TJ Stavomontáže Olomouc
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
26.9.2010
16:00
AM003
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice
Aleš Bujnoch
,
Otakar Bujnoch
,
26.9.2010
09:00
AM004
Slavia-Fatra Napajedla
-
SK Velká Bystřice
Roman Zmeškal
,
Josef Stoklasa
,
sezona 1 - 2. kolo
3.10.2010
12:30
AM009
SK Velká Bystřice
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
3.10.2010
09:00
AM010
HK Ivančice
-
Slavia-Fatra Napajedla
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
2.10.2010
17:00
AM011
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Sokol Sokolnice
Jaroslav Paululik
,
Petr Samek
,
2.10.2010
09:00
AM012
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Stavomontáže Olomouc
Aleš Bujnoch
,
Otakar Bujnoch
,
sezona 1 - 3. kolo
9.10.2010
16:00
AM013
TJ Stavomontáže Olomouc
-
Sokol Kostelec n.H.
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
10.10.2010
16:00
AM014
Sokol Sokolnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jindřich Berger
,
David Turczyk
,
9.10.2010
15:00
AM015
Slavia-Fatra Napajedla
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
10.10.2010
13:15
AM016
TJ Rožnov p.R.
-
HK Ivančice
Klára Černínová
,
Karolína Pavelová
,
sezona 1 - 4. kolo
16.10.2010
15:00
AM022
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Rožnov p.R.
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
16.10.2010
09:00
AM023
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Slavia-Fatra Napajedla
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
16.10.2010
13:30
AM024
TJ Stavomontáže Olomouc
-
Sokol Sokolnice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
sezona 1 - 5. kolo
23.10.2010
15:00
AM025
Sokol Sokolnice
-
Sokol Kostelec n.H.
Jiří Matuška
,
Josef Stoklasa
,
23.10.2010
16:00
AM026
Slavia-Fatra Napajedla
-
TJ Stavomontáže Olomouc
Luboš Pavlíček
,
Rostislav Tokoš
,
24.10.2010
14:30
AM027
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Radomír Kuča
,
Roman Kunát
,
sezona 1 - 6. kolo
7.11.2010
08:45
AM031
Sokol Kostelec n.H.
-
SK Velká Bystřice
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
7.11.2010
15:00
AM035
TJ Stavomontáže Olomouc
-
TJ Rožnov p.R.
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
7.11.2010
16:00
AM036
Sokol Sokolnice
-
Slavia-Fatra Napajedla
Jaroslav Hanych
,
Břetislav Jurečka
,
sezona 1 - 7. kolo
14.11.2010
09:00
AM037
Slavia-Fatra Napajedla
-
Sokol Kostelec n.H.
Marek Damek
,
Jiří Kaufman
,
13.11.2010
11:00
AM038
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Sokolnice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
14.11.2010
12:30
AM042
SK Velká Bystřice
-
HK Ivančice
Jan Divácký
,
Josef Stoklasa
,
sezona 1 - 8. kolo
21.11.2010
12:45
AM043
Sokol Kostelec n.H.
-
HK Ivančice
Marcel Horsák
,
Petr Samek
,
21.11.2010
15:00
AM044
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
SK Velká Bystřice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
21.11.2010
09:00
AM048
Slavia-Fatra Napajedla
-
TJ Rožnov p.R.
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
sezona 1 - 9. kolo
28.11.2010
13:00
AM049
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Kostelec n.H.
Milan Boháč
,
Tomáš Fiala
,
28.11.2010
12:30
AM053
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
27.11.2010
15:00
AM054
HK Ivančice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Jiří Matuška
,
Jakub Prokopec
,
sezona 1 - 10. kolo
5.12.2010
12:45
AM055
Sokol Kostelec n.H.
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Luboš Pavlíček
,
Rostislav Tokoš
,
4.12.2010
13:00
AM056
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Ivančice
Tomáš Bubeníček
,
Michal Hanák
,
5.12.2010
12:30
AM057
SK Velká Bystřice
-
TJ Stavomontáže Olomouc
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
sezona 1 - 11. kolo
12.12.2010
12:30
AM064
SK Velká Bystřice
-
Sokol Sokolnice
Pavel Malinek
,
Kateřina Zbranková
,
11.12.2010
15:00
AM065
HK Ivančice
-
TJ Stavomontáže Olomouc
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
11.12.2010
13:00
AM066
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Novotný
,
Jiří Větrovský
,
sezona 2 - 12. kolo
13.2.2011
12:45
AM067
Sokol Kostelec n.H.
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
13.2.2011
08:30
AM068
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
TJ Stavomontáže Olomouc
Otakar Bujnoch
,
Josef Stoklasa
,
13.2.2011
09:00
AM069
HK Ivančice
-
Sokol Sokolnice
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
26.2.2011
14:00
AM070
SK Velká Bystřice
-
Slavia-Fatra Napajedla
Roman Bauer
,
David Šlezingr
,
sezona 2 - 13. kolo
19.2.2011
17:00
AM075
TJ Rožnov p.R.
-
SK Velká Bystřice
Klára Černínová
,
Karolína Pavelová
,
20.2.2011
09:00
AM076
Slavia-Fatra Napajedla
-
HK Ivančice
Jan Divácký
,
Josef Stoklasa
,
20.2.2011
16:00
AM077
Sokol Sokolnice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Jindřich Berger
,
David Turczyk
,
19.2.2011
16:00
AM078
TJ Stavomontáže Olomouc
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Kateřina Brzósková
,
Jakub Smékal
,
sezona 2 - 14. kolo
20.3.2011
12:45
AM079
Sokol Kostelec n.H.
-
TJ Stavomontáže Olomouc
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
26.2.2011
13:00
AM080
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Sokolnice
David Turczyk
,
Josef Škroch
,
27.2.2011
12:30
AM081
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Slavia-Fatra Napajedla
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
26.2.2011
15:00
AM082
HK Ivančice
-
TJ Rožnov p.R.
Martin Steiger
,
Jakub Smékal
,
sezona 2 - 15. kolo
5.3.2011
11:00
AM088
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Marek Jaroň
,
Filip Rzepecki
,
5.3.2011
09:00
AM089
Slavia-Fatra Napajedla
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
6.3.2011
14:00
AM090
Sokol Sokolnice
-
TJ Stavomontáže Olomouc
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
sezona 2 - 16. kolo
19.3.2011
17:15
AM091
Sokol Kostelec n.H.
-
Sokol Sokolnice
Pavel Jorda
,
Pavel Novotný
,
19.3.2011
14:00
AM092
TJ Stavomontáže Olomouc
-
Slavia-Fatra Napajedla
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
19.3.2011
13:00
AM093
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Rožnov p.R.
Roman Bauer
,
David Šlezingr
,
sezona 2 - 17. kolo
27.3.2011
12:30
AM097
SK Velká Bystřice
-
Sokol Kostelec n.H.
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
26.3.2011
14:30
AM101
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Stavomontáže Olomouc
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
27.3.2011
09:00
AM102
Slavia-Fatra Napajedla
-
Sokol Sokolnice
Pavel Malinek
,
Martin Steiger
,
sezona 2 - 18. kolo
3.4.2011
12:45
AM103
Sokol Kostelec n.H.
-
Slavia-Fatra Napajedla
Tomáš Bubeníček
,
Roman Smékal
,
3.4.2011
16:00
AM104
Sokol Sokolnice
-
TJ Rožnov p.R.
Aleš Bujnoch
,
Otakar Bujnoch
,
2.4.2011
15:00
AM108
HK Ivančice
-
SK Velká Bystřice
Roman Bauer
,
Daniela Radová
,
sezona 2 - 19. kolo
9.4.2011
15:00
AM109
HK Ivančice
-
Sokol Kostelec n.H.
Jakub Prokopec
,
Ladislav Planka
,
10.4.2011
08:30
AM110
SK Velká Bystřice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
9.4.2011
11:00
AM114
TJ Rožnov p.R.
-
Slavia-Fatra Napajedla
Radomír Kuča
,
Zdeněk Lédr
,
sezona 2 - 20. kolo
17.4.2011
12:45
AM115
Sokol Kostelec n.H.
-
TJ Rožnov p.R.
Michal Hanák
,
Jan Kosmák
,
16.4.2011
09:00
AM119
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK Velká Bystřice
Pavel Malinek
,
Martin Steiger
,
17.4.2011
16:30
AM120
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
HK Ivančice
Luboš Pavlíček
,
Vangelis Simu
,
sezona 2 - 21. kolo
1.5.2011
12:30
AM121
TJ Bystřice pod Hostýnem
-
Sokol Kostelec n.H.
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
30.4.2011
09:00
AM122
HK Ivančice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Martin Steiger
,
Pavel Malinek
,
30.4.2011
13:00
AM123
TJ Stavomontáže Olomouc
-
SK Velká Bystřice
Luboš Pavlíček
,
Rostislav Tokoš
,
sezona 2 - 22. kolo
8.5.2011
16:00
AM130
Sokol Sokolnice
-
SK Velká Bystřice
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
7.5.2011
10:30
AM131
TJ Stavomontáže Olomouc
-
HK Ivančice
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
7.5.2011
13:00
AM132
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Bystřice pod Hostýnem
Jakub Prokopec
,
Filip Procházka
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.