Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Kateřina Zbranková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 15:00
AE130
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
1.5. 15:00
AE121
Bohunice - H.Brod
31 : 27
10.4. 16:00
AE111
Sokolnice - V. Meziříčí
22 : 33
14.11. 17:00
AE040
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
3.10. 10:30
AE009
Hustopeče - Juliánov
38 : 25
2.liga mužů SM
3.4. 10:30
AF108
Holešov - V. Bystřice
33 : 22
5.12. 13:15
AF055
Přerov "B" - Zubří jun.
27 : 32
2.liga starších dorostenců M
7.5. 13:00
AI130
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
27.2. 14:00
AI082
Hranice - Rožnov p/R
33 : 26
13.2. 11:45
AI068
Luhačovice - Olomouc
28 : 32
5.12. 11:00
AI055
Přerov - Luhačovice
27 : 18
7.11. 11:45
AI033
Luhačovice - Vsetín
27 : 29
17.10. 11:45
AI022
Luhačovice - Rožnov p/R
25 : 37
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 17:00
AK130
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
27.2. 12:30
AK082
Hranice - Frýdek-Místek
23 : 31
2.liga žen M
6.3. 17:00
AT082
Olomouc - V. Meziříčí
26 : 28
30.10. 16:00
AT040
HSK Vlčnov - Kunovice
21 : 30
23.10. 12:45
AT035
Veselí B - V. Meziříčí
26 : 25
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
29.5. 15:00
WX003
Olomouc - Písek
25 : 21
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 13:00
AX119
Kunovice - Zábřeh
16 : 23
30.10. 14:00
AX040
Vlčnov - Kunovice
27 : 15
23.10. 11:15
AX035
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
Český pohár žen
28.9. 15:00
AY017
Kunovice - Olomouc
22 : 29
Jihomoravská liga mužů
1.5. 17:00
LA046
Bohunice B - V. Meziříčí B
30 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
21.11. 09:30
LF056
SHC Maloměřice - D. Cerekev
24 : 24
Středomoravská liga muži
28.5. 14:00
OA116
U.Hradiště - Droždín
19 : 24
15.5. 10:45
OA108
Zlín B - Kostelec B
32 : 29
26.3. 17:00
OA071
SK Velká Bystřice B - Uničov
15 : 15
26.9. 10:30
OA024
Dřevohostice - Tatran Litovel B
20 : 13
Středomoravská liga starších žáků
26.3. 15:30
OJ002
V. Bystřice - Olomouc
17 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.