Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Malinek
Mateřský klub
Sportovní klub Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
30.4. 10:30
AE122
Ivančice - V. Meziříčí
21 : 17
16.4. 15:00
AE119
V. Meziříčí - Hustopeče
24 : 32
2.4. 15:00
AE104
Prostějov - Juliánov
31 : 29
20.2. 14:30
AE074
Zlín - Sokolnice
31 : 24
28.11. 16:00
AE052
Sokolnice - SK Kuřim
31 : 23
14.11. 15:00
AE039
Zlín - SK Kuřim
41 : 29
24.10. 17:00
AE027
Juliánov - V. Meziříčí
18 : 27
23.10. 15:00
AE025
Prostějov - H.Brod
36 : 27
2.liga mužů SM
7.5. 13:45
AF127
Přerov "B" - Paskov
30 : 23
27.3. 11:00
AF102
Napajedla - Havířov
33 : 28
20.3. 10:30
AF095
Holešov - Vsetín
32 : 25
12.12. 10:30
AF064
V. Bystřice - Havířov
31 : 20
5.12. 10:00
AF059
Napajedla - Vsetín
29 : 29
20.11. 11:00
AF043
Přerov "B" - Holešov
32 : 28
17.10. 10:30
AF020
V. Bystřice - Vsetín
28 : 22
1.liga starších dorostenců
16.10. 11:00
AG019
Bohunice - N.Veselí
31 : 30
2.liga starších dorostenců M
7.5. 12:00
AI127
Přerov - Zlín
25 : 34
2.4. 13:00
AI104
Prostějov - Rožnov p/R
27 : 36
27.2. 14:00
AI082
Hranice - Rožnov p/R
33 : 26
20.2. 10:30
AI074
Zlín - Polanka
34 : 29
12.12. 14:30
AI064
V. Bystřice - Prostějov
34 : 24
20.11. 09:00
AI043
Přerov - Hranice
26 : 33
14.11. 17:00
AI039
Zlín - Olomouc
39 : 33
23.10. 13:00
AI025
Prostějov - Přerov
38 : 32
17.10. 12:30
AI020
V. Bystřice - Vsetín
36 : 26
1.liga mladších dorostenců M
2.4. 17:00
AK104
Prostějov - Frýdek-Místek
29 : 35
27.2. 12:30
AK082
Hranice - Frýdek-Místek
23 : 31
20.2. 12:30
AK074
Zlín - N.Veselí
18 : 29
14.11. 13:00
AK039
Zlín - Karviná
11 : 25
23.10. 17:00
AK025
Prostějov - Brno
35 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.