Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 15:00
AB130
Šumperk - Chodov
23 : 27
1.5. 10:30
AB121
Bystřice p.H. - Kostelec n.H.
38 : 35
3.4. 15:00
AB105
Karviná jun. - Košutka
35 : 26
20.2. 10:30
AB077
Šumperk - Bystřice p.H.
29 : 26
13.2. 10:30
AB067
Kostelec n.H. - Litovel
21 : 27
5.12. 13:00
AB057
Karviná jun. - Chodov
27 : 31
6.11. 17:00
AB034
Litovel - Košutka
29 : 26
16.10. 17:00
AB022
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
43 : 29
10.10. 13:00
AB013
Karviná jun. - Kostelec n.H.
43 : 27
1.liga starších dorostenců
18.9. 16:00
AG017
Kopřivnice - Talent Plzeň
16 : 26
2.liga starších dorostenců M
6.11. 15:00
AI034
Litovel - Zlín
36 : 30
2.liga mladších dorostenců M
1.5. 12:30
AM121
Bystřice p.H. - Kostelec n.H.
31 : 26
13.2. 12:45
AM067
Kostelec n.H. - Velké Meziříčí
29 : 23
16.10. 15:00
AM022
Bystřice p.H. - Rožnov
27 : 34
1.liga žen
16.4. 10:00
AR109
Poruba B - Zlín j.
24 : 32
20.3. 12:00
AR091
Zlín j. - SVŠ Plzeň A
32 : 21
6.3. 14:30
AR084
Olomouc j. - Astra
31 : 18
21.11. 14:00
AR059
Otrokovice - Astra
27 : 27
24.10. 13:30
AR032
Poruba B - Olomouc j.
32 : 27
3.10. 15:00
AR015
Otrokovice - Slavia j.
28 : 32
19.9. 14:30
AR008
Olomouc j. - H.Brod
23 : 27
1.liga starších dorostenek
16.4. 12:00
AU109
Poruba - Zlín
29 : 23
20.3. 14:00
AU091
Zlín - SVŠ Plzeň
39 : 25
6.3. 12:30
AU084
Olomouc - Spartak Třebíč
40 : 23
24.10. 15:15
AU032
Poruba - Olomouc
16 : 18
19.9. 12:30
AU008
Olomouc - H.Brod
26 : 23
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 14:00
AX109
Poruba - Zlín
23 : 34
20.3. 10:00
AX091
Zlín - Bohunice
31 : 25
21.11. 16:00
AX059
Otrokovice - Vlčnov
37 : 27
24.10. 17:00
AX032
Poruba - Olomouc
19 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.