Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vangelis Simu
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.6. 18:00
AA162
Zubří - Plzeň
31 : 24
14.5. 16:30
AA151
Dukla - Hranice
25 : 14
22.4. 18:00
AA142
Hranice - Plzeň
25 : 30
27.3. 17:00
AA132
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
6.2. 17:00
AA093
Frýdek-Místek - Brno
38 : 22
3.12. 18:00
AA081
Jičín - Plzeň
22 : 20
20.11. 17:00
AA070
Lovosice - Plzeň
33 : 22
13.11. 18:00
AA062
Zubří - Brno
38 : 28
24.10. 17:00
AA045
Frýdek-Místek - Karviná
25 : 26
13.10. 18:00
AA035
Brno - Hranice
28 : 36
9.10. 10:30
AA030
Karviná - Lovosice
27 : 27
26.9. 11:00
AA013
Přerov - Hranice
23 : 27
11.9. 17:00
AA005
Brno - Karviná
30 : 31
1.liga mužů
17.4. 18:30
AB120
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 27
2.liga mužů SM
28.11. 17:00
AF052
Polanka - Olomouc
32 : 34
17.10. 17:00
AF022
Zubří jun. - L.Zubří
36 : 23
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG081
Zubří - Jičín
30 : 36
17.10. 15:00
AG022
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 23
2.liga starších dorostenců M
28.11. 15:00
AI052
Polanka - Olomouc
33 : 23
1.liga mladších dorostenců M
17.10. 13:00
AK022
Zubří - Frýdek-Místek
37 : 25
2.liga mladších dorostenců M
17.4. 16:30
AM120
Bystřice p.H. - HK Ivančice
25 : 32
W.H.I.L.
7.5. 15:00
AP206
Písek - Most
33 : 25
1.5. 10:30
AP295
Michalovce - Bratislava
34 : 21
19.3. 17:00
AP156
Poruba - J.Hradec
24 : 22
12.3. 17:30
AP148
Olomouc - Trenčín
23 : 22
9.3. 19:30
AP149
Zlín - Písek
31 : 29
5.3. 17:00
AP144
Veselí n.M. - Bratislava
29 : 24
12.2. 17:30
AP120
Olomouc - Michalovce
27 : 23
15.1. 17:00
AP095
Poruba - Zlín
25 : 25
6.11. 18:00
AP065
J.Hradec - Poruba
23 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.