Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
Rozpis soutěže
Základní část
ZUBR Extraliga N 7-12
ZUBR Extraliga N 1-6
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
7.5. 11:30
AI128
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
9.4. 12:30
AI114
Rožnov p/R - Maloměřice
38 : 24
5.12. 13:00
AI060
Rožnov p/R - Zlín
27 : 33
24.10. 11:15
AI027
Rožnov p/R - Litovel
35 : 29
2.liga mladších dorostenců M
9.4. 11:00
AM114
Rožnov - Napajedla
39 : 10
24.10. 14:30
AM027
Rožnov - Velké Meziříčí
36 : 27
Žákovská liga starších žáků
11.12. 16:00
AO028
Úvaly - Lovosice A
6 : 15
11.12. 14:40
AO026
Lovosice A - Košutka
15 : 9
11.12. 12:00
AO022
Lovosice A - Rožnov p/R
12 : 11
11.12. 08:40
AO017
Ostrava A - Lovosice A
18 : 11
11.12. 08:00
AO016
Rožnov p/R - Úvaly
15 : 8
2.liga žen M
16.4. 18:30
AT113
Karviná - Bohunice
35 : 23
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 16:30
AX113
Karviná - Bohunice
24 : 28
13.2. 14:00
AX061
Karviná - Zlín
19 : 33
14.11. 16:00
AX053
Zábřeh - Kunovice
34 : 15
9.10. 15:30
AX020
Zábřeh - Vlčnov
36 : 29
2.10. 15:00
AX017
Karviná - Zábřeh
31 : 25
SML Muži
21.5. 15:00
NA138
Krnov - Veselá "A"
16 : 24
21.5. 10:30
NA136
TJ Valašské Meziříčí - Nový Jičín
23 : 25
2.4. 14:00
NA093
Krnov - TJ Valašské Meziříčí
35 : 14
26.3. 13:00
NA171
Klimkovice - TJ Valašské Meziříčí
17 : 17
23.10. 13:00
NA053
Rožnov p/R - Veselá "A"
27 : 26
28.9. 14:00
NA075
Suchdol n/O - TJ Valašské Meziříčí
24 : 15
SML Starší žáci
28.5. 00:00
NC083
Ostrava A - Zubří A
28 : 31
14.5. 11:50
NC108
F.-Místek A - Kopřivnice A
24 : 20
7.5. 09:00
NC103
Rožnov p/R - Karviná A
11 : 26
SML Mladší žáci
28.5. 00:00
ND083
Ostrava A - Zubří A
21 : 20
14.5. 10:45
ND108
F.-Místek A - Kopřivnice A
13 : 12
7.5. 10:15
ND103
TJ Rožnov p/R - Karviná A
12 : 26
Oblast starší žáci
28.5. 00:00
NE083
Ostrava B - Zubří B
15 : 43
Další
Kalendář
Předchozí kola
NB 1-6 - 10. kolo - výsledky
video
online
Hranice - Karviná
23 : 26
video
online
Zubří - Plzeň
31 : 24
video
online
Lovosice - Dukla
26 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
20
14
0
6
540 : 515
28
2
Lovosice
20
10
4
6
552 : 512
24
3
Zubří
20
10
2
8
499 : 488
22
4
Karviná
20
10
2
8
499 : 515
22
5
Plzeň
20
7
1
12
496 : 494
15
6
Hranice
20
4
1
15
452 : 514
9
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK Lovosice
237
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
219
Jan Hubáček
HK Královo Pole
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
58
Dan Hojník
SKP Frýdek-Místek
48
Jan Hubáček
HK Královo Pole
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
76
Martin Potiška
Sokol HC Přerov
70
Ondřej Masák
HBC Ronal Jičín
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.