Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petra Beňušková
Post
Mateřský klub
DHK Baník Most
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1982
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
100
Starty
W.H.I.L.
22.05. [AP213]
J.Hradec - Most
27 : 30
3 branek
21.05. [AP212]
Most - Písek
37 : 31
7 branek
14.05. [AP210]
Poruba - Most
29 : 43
6 branek
11.05. [AP207]
Most - J.Hradec
31 : 24
4 branek
07.05. [AP206]
Písek - Most
33 : 25
5 branek
30.04. [AP204]
Most - Poruba
33 : 25
7 branek
09.04. [AP176]
Olomouc - Most
31 : 22
5 branek
02.04. [AP175]
Most - Písek
37 : 30
4 branek
26.03. [AP163]
Trenčín - Most
30 : 22
3 branek
19.03. [AP160]
Most - Zlín
31 : 24
4 branek
02.03. [AP115]
Most - Poruba
38 : 28
5 branek
25.02. [AP137]
Bratislava - Most
23 : 28
9 branek
19.02. [AP130]
Most - J.Hradec
30 : 20
5 branek
12.02. [AP124]
Bánovce n.B. - Most
30 : 27
5 branek
29.01. [AP111]
Slavia - Most
38 : 28
9 branek
22.01. [AP100]
Most - Šaľa
31 : 27
8 branek
15.01. [AP098]
Veselí n.M. - Most
36 : 33
6 branek
08.01. [AP085]
Most - Olomouc
29 : 22
5 branek
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.