Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Daniel Vazač
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
20
Starty
Žákovská liga starších žáků
23.01. [AO070]
Lovosice A - Č.Budějovice A
33 : 17
0 branek
23.01. [AO067]
Č.Budějovice A - Dukla 6
23 : 33
1 branek
23.01. [AO064]
Č.Budějovice A - Talent A
14 : 34
0 branek
23.01. [AO061]
Strakonice A - Č.Budějovice A
17 : 18
0 branek
12.12. [AO014]
Talent A - Č.Budějovice A
22 : 19
2 branek
12.12. [AO011]
Olomouc - Č.Budějovice A
7 : 17
1 branek
12.12. [AO009]
Č.Budějovice A - HK KP Brno
16 : 24
0 branek
12.12. [AO006]
Č.Budějovice A - Karviná A
12 : 33
0 branek
12.12. [AO003]
Zruč n.S. - Č.Budějovice A
17 : 13
0 branek
Jihočeský přebor starších žáků
14.05. [HC026]
Č.Budějovice A - Milevsko
50 : 11
5 branek
07.05. [HC025]
Č.Budějovice A - Strakonice B
31 : 40
0 branek
07.05. [HC022]
Č.Budějovice A - Strakonice A
33 : 33
2 branek
16.04. [HC018]
Č.Budějovice A - Třeboň
37 : 31
2 branek
16.10. [HC011]
Milevsko - Č.Budějovice A
13 : 36
1 branek
09.10. [HC010]
Strakonice B - Č.Budějovice A
35 : 27
0 branek
09.10. [HC007]
Strakonice A - Č.Budějovice A
39 : 27
3 branek
25.09. [HC003]
Třeboň - Č.Budějovice A
25 : 36
1 branek
15.09. [HC015]
Č.Budějovice A - Č.Budějovice B
38 : 26
1 branek
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.