Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Josef Kneifl
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
105
Starty
1.liga mladších dorostenců Č
08.05. [AJ127]
Č.Budějovice - Talent Plzeň
22 : 26
3 branek
30.04. [AJ121]
Louny - Č.Budějovice
31 : 32
8 branek
17.04. [AJ115]
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
41 : 16
8 branek
09.04. [AJ109]
Náchod - Č.Budějovice
31 : 34
5 branek
03.04. [AJ103]
Č.Budějovice - Jičín
33 : 33
7 branek
26.03. [AJ097]
S.Vršovice - Č.Budějovice
21 : 31
7 branek
05.03. [AJ085]
Strakonice - Č.Budějovice
34 : 25
7 branek
26.02. [AJ079]
Č.Budějovice - Kobylisy
19 : 21
7 branek
19.02. [AJ073]
Lovosice - Č.Budějovice
36 : 29
10 branek
13.02. [AJ067]
Č.Budějovice - Dukla
28 : 37
5 branek
12.12. [AJ061]
Talent Plzeň - Č.Budějovice
37 : 25
2 branek
05.12. [AJ055]
Č.Budějovice - Louny
31 : 39
5 branek
27.11. [AJ049]
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
18 : 42
8 branek
21.11. [AJ043]
Č.Budějovice - Náchod
28 : 35
0 branek
14.11. [AJ037]
Jičín - Č.Budějovice
30 : 24
4 branek
07.11. [AJ031]
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 32
6 branek
17.10. [AJ019]
Č.Budějovice - Strakonice
22 : 21
3 branek
10.10. [AJ013]
Kobylisy - Č.Budějovice
24 : 30
2 branek
03.10. [AJ007]
Č.Budějovice - Lovosice
27 : 33
4 branek
25.09. [AJ001]
Dukla - Č.Budějovice
34 : 18
4 branek
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.