Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Adam Augustin
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
33
Starty
2.liga starších dorostenců M
08.05. [AI129]
Maloměřice - Polanka
15 : 35
4 branek
01.05. [AI124]
Polanka - Prostějov
35 : 22
1 branek
16.04. [AI118]
Olomouc - Polanka
26 : 37
0 branek
10.04. [AI111]
Polanka - Litovel
34 : 19
2 branek
03.04. [AI107]
Luhačovice - Polanka
28 : 35
0 branek
26.03. [AI098]
Polanka - Hranice
19 : 26
0 branek
20.02. [AI074]
Zlín - Polanka
34 : 29
4 branek
12.02. [AI071]
Polanka - Rožnov p/R
26 : 27
2 branek
SML Dorostenci
28.05. [NB047]
Polanka - Krmelín
12 : 14
0 branek
28.05. [NB046]
Polanka - Uničov
16 : 6
2 branek
28.05. [NB043]
Trnávka - Polanka
13 : 11
1 branek
14.05. [NB039]
Polanka - Trnávka
20 : 15
0 branek
14.05. [NB038]
Polanka - Krmelín
17 : 13
2 branek
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
3 branek
30.04. [NB034]
Polanka - Uničov
22 : 18
5 branek
30.04. [NB035]
Polanka - Trnávka
19 : 19
0 branek
30.04. [NB031]
Krmelín - Polanka
11 : 19
0 branek
17.04. [NB029]
Polanka - Trnávka
22 : 16
3 branek
17.04. [NB028]
Polanka - Krmelín
23 : 18
2 branek
17.04. [NB025]
Uničov - Polanka
13 : 14
2 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.