Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Hrbek
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
299
Starty
1.liga starších dorostenců
14.05. [AG130]
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
8 branek
30.04. [AG124]
N.Veselí - Třeboň
28 : 16
7 branek
16.04. [AG117]
Třeboň - Ostrava
29 : 25
2 branek
09.04. [AG113]
Talent Plzeň - Třeboň
37 : 15
7 branek
26.03. [AG102]
Jičín - Třeboň
34 : 13
3 branek
06.03. [AG090]
Třeboň - Karviná
29 : 37
1 branek
03.03. [AG077]
Třeboň - Zubří
28 : 38
3 branek
11.12. [AG064]
Kopřivnice - Třeboň
39 : 28
5 branek
05.12. [AG058]
Třeboň - N.Veselí
29 : 31
5 branek
20.11. [AG047]
Třeboň - Talent Plzeň
26 : 24
5 branek
13.11. [AG038]
Frýdek-Místek - Třeboň
34 : 24
9 branek
07.11. [AG036]
Třeboň - Jičín
22 : 37
1 branek
24.10. [AG025]
Třeboň - Bohunice
34 : 32
6 branek
17.10. [AG024]
Karviná - Třeboň
43 : 30
2 branek
09.10. [AG014]
Třeboň - Dukla
24 : 28
4 branek
03.10. [AG011]
Zubří - Třeboň
27 : 22
0 branek
25.09. [AG003]
Třeboň - Náchod
29 : 25
8 branek
2.liga mladších dorostenců Č
07.05. [AL130]
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
11 branek
01.05. [AL124]
Chrudim - Třeboň
23 : 20
7 branek
16.04. [AL117]
Třeboň - Ústí n.L.
20 : 23
11 branek
15.04. [AL113]
TJ košutka - Třeboň
24 : 27
11 branek
02.04. [AL104]
Třeboň - D.Králové
28 : 22
7 branek
25.03. [AL102]
Úvaly - Třeboň
40 : 26
15 branek
19.03. [AL091]
Ledeč n.S. - Třeboň
26 : 28
16 branek
06.03. [AL090]
Třeboň - Jablonec
26 : 28
13 branek
26.02. [AL080]
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 18
9 branek
12.12. [AL064]
Vršovice B - Třeboň
33 : 24
12 branek
05.12. [AL058]
Třeboň - Chrudim
29 : 28
12 branek
30.11. [AL051]
Ústí n.L. - Třeboň
29 : 29
14 branek
26.11. [AL047]
Třeboň - TJ košutka
27 : 29
10 branek
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.