Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Marek Damek
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1988
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
47
Starty
2.liga mužů SM
07.05. [AF131]
Olomouc - Holešov
30 : 25
3 branek
30.04. [AF123]
Olomouc - V. Bystřice
22 : 21
1 branek
16.04. [AF118]
Olomouc - Polanka
28 : 26
0 branek
02.04. [AF105]
Olomouc - Paskov
36 : 26
1 branek
27.03. [AF101]
L.Zubří - Olomouc
22 : 28
2 branek
20.03. [AF092]
Olomouc - Napajedla
39 : 30
4 branek
05.03. [AF090]
Havířov - Olomouc
32 : 37
0 branek
27.02. [AF079]
Přerov "B" - Olomouc
32 : 32
6 branek
19.02. [AF078]
Olomouc - Trnávka
28 : 22
3 branek
13.02. [AF068]
Zubří jun. - Olomouc
33 : 27
2 branek
12.12. [AF065]
Holešov - Olomouc
25 : 20
4 branek
05.12. [AF057]
V. Bystřice - Olomouc
21 : 20
1 branek
28.11. [AF052]
Polanka - Olomouc
32 : 34
2 branek
13.11. [AF039]
Paskov - Olomouc
24 : 29
2 branek
07.11. [AF035]
Olomouc - L.Zubří
34 : 19
2 branek
16.10. [AF024]
Olomouc - Havířov
31 : 33
2 branek
09.10. [AF013]
Olomouc - Přerov "B"
30 : 19
2 branek
02.10. [AF012]
Trnávka - Olomouc
25 : 33
1 branek
25.09. [AF002]
Olomouc - Zubří jun.
30 : 37
3 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN060]
Olomouc - Karviná
24 : 41
3 branek
19.09. [AN049]
Olomouc - Hustopeče
33 : 24
1 branek
05.09. [AN028]
Telnice - Olomouc
28 : 29
2 branek
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.