Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Kubáček
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1983
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
98
Starty
1.liga mužů
01.05. [AB124]
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
0 branek
17.04. [AB117]
Šumperk - Ostrava
25 : 22
0 branek
03.04. [AB104]
Šumperk - Dvůr Králové
22 : 24
0 branek
26.03. [AB102]
Jičín "B" - Šumperk
36 : 24
7 branek
20.03. [AB091]
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
1 branek
06.03. [AB090]
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
1 branek
21.11. [AB047]
Šumperk - Košutka
30 : 29
0 branek
07.11. [AB036]
Šumperk - Jičín "B"
37 : 29
0 branek
24.10. [AB025]
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
1 branek
17.10. [AB024]
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
1 branek
10.10. [AB014]
Šumperk - Litovel
25 : 20
0 branek
26.09. [AB003]
Šumperk - Náchod
35 : 29
2 branek
2.liga mužů SM
07.05. [AF131]
Olomouc - Holešov
30 : 25
9 branek
30.04. [AF123]
Olomouc - V. Bystřice
22 : 21
3 branek
16.04. [AF118]
Olomouc - Polanka
28 : 26
5 branek
09.04. [AF112]
Vsetín - Olomouc
27 : 28
6 branek
02.04. [AF105]
Olomouc - Paskov
36 : 26
3 branek
27.03. [AF101]
L.Zubří - Olomouc
22 : 28
3 branek
20.03. [AF092]
Olomouc - Napajedla
39 : 30
5 branek
05.03. [AF090]
Havířov - Olomouc
32 : 37
9 branek
12.12. [AF065]
Holešov - Olomouc
25 : 20
1 branek
05.12. [AF057]
V. Bystřice - Olomouc
21 : 20
5 branek
28.11. [AF052]
Polanka - Olomouc
32 : 34
6 branek
20.11. [AF046]
Olomouc - Vsetín
29 : 28
7 branek
07.11. [AF035]
Olomouc - L.Zubří
34 : 19
6 branek
23.10. [AF026]
Napajedla - Olomouc
31 : 28
0 branek
16.10. [AF024]
Olomouc - Havířov
31 : 33
1 branek
09.10. [AF013]
Olomouc - Přerov "B"
30 : 19
5 branek
02.10. [AF012]
Trnávka - Olomouc
25 : 33
4 branek
25.09. [AF002]
Olomouc - Zubří jun.
30 : 37
3 branek
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.