Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
30.4. 17:00
AB126
Košutka - Dvůr Králové
31 : 28
10.4. 16:30
AB111
N.Veselí - Litovel
25 : 24
9.4. 17:30
AB109
Náchod - Kostelec n.H.
24 : 21
2.4. 17:30
AB108
Náchod - Chodov
30 : 29
19.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Chodov
28 : 27
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
11.12. 17:30
AB065
Náchod - Karviná jun.
30 : 17
27.11. 17:00
AB050
Košutka - Jičín "B"
24 : 25
24.10. 16:30
AB030
N.Veselí - Chodov
23 : 24
17.10. 13:00
AB020
Chodov - Ostrava
42 : 28
9.10. 17:00
AB017
Košutka - Chodov
34 : 27
2.liga mužů SVČ
12.2. 12:30
AD069
Náchod "B" - Most
24 : 25
1.liga starších dorostenců
10.4. 14:30
AG111
N.Veselí - Dukla
28 : 29
9.4. 15:00
AG109
Náchod - Bohunice
26 : 23
2.4. 15:00
AG108
Náchod - Kopřivnice
22 : 27
11.12. 15:00
AG065
Náchod - Karviná
27 : 34
24.10. 14:30
AG030
N.Veselí - Kopřivnice
22 : 29
1.liga mladších dorostenců Č
17.4. 13:00
AJ115
Č.Budějovice - Ml. Boleslav
41 : 16
21.11. 13:00
AJ043
Č.Budějovice - Náchod
28 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
30.4. 15:00
AL126
TJ košutka - D.Králové
28 : 32
19.2. 15:00
AL075
D.Králové - Vršovice B
38 : 17
27.11. 15:00
AL050
TJ košutka - Úvaly
21 : 34
9.10. 15:00
AL017
TJ košutka - Vršovice B
24 : 28
Český pohár mužů
28.9. 15:30
AN064
Ledeč n.S. - Třeboň
16 : 30
1.liga žen
14.5. 15:00
AR130
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
20 : 20
8.5. 11:30
AR123
HC Plzeň - Kobylisy
28 : 21
1.5. 15:00
AR120
Slavia j. - Poruba B
33 : 26
17.4. 15:00
AR114
Č.Budějovice - Otrokovice
17 : 23
20.3. 15:30
AR092
Kobylisy - Otrokovice
19 : 27
12.3. 14:30
AR086
Astra - HC Plzeň
16 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.