Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Radoslav Kavulič
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.6. 17:00
AA190
Brno - Třeboň
31 : 26
29.5. 10:30
AA159
Karviná - Lovosice
25 : 24
14.5. 19:00
AA183
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 26
7.5. 16:30
AA150
Dukla - Karviná
28 : 23
10.4. 10:30
AA136
Hranice - Dukla
23 : 27
9.4. 18:00
AA167
Kopřivnice - Třeboň
28 : 22
2.4. 16:00
AA134
Lovosice - Plzeň
22 : 20
6.3. 11:00
AA115
Přerov - Brno
32 : 28
5.3. 17:00
AA118
Hranice - Karviná
23 : 27
6.2. 10:00
AA096
Lovosice - Karviná
37 : 25
29.1. 19:30
AA089
Plzeň - Frýdek-Místek
39 : 27
11.12. 17:00
AA088
Brno - Jičín
24 : 24
4.12. 17:00
AA083
Lovosice - Dukla
31 : 28
7.11. 10:30
AA050
Dukla - Plzeň
24 : 23
9.10. 18:00
AA026
Plzeň - Hranice
24 : 26
3.10. 10:30
AA019
Přerov - Karviná
34 : 40
18.9. 10:20
AA011
Jičín - Třeboň
28 : 24
1.liga mužů
26.2. 17:30
AB082
Náchod - Dvůr Králové
23 : 18
1.liga starších dorostenců
26.2. 15:00
AG082
Náchod - Frýdek-Místek
20 : 20
Český pohár mužů
29.9. 20:30
AN053
Praha 4 - Jičín "B"
37 : 23
W.H.I.L.
8.5. 10:30
AP300
Bánovce n.B. - Šaľa
25 : 26
20.3. 15:00
AP157
Slavia - Bratislava
35 : 23
19.2. 15:00
AP131
Písek - Bratislava
27 : 20
22.1. 17:00
AP103
Zlín - Bánovce n.B.
26 : 26
15.1. 18:00
AP093
J.Hradec - Partizánske
22 : 28
13.11. 17:00
AP072
Most - Trenčín
30 : 29
23.10. 11:00
AP043
Zlín - Olomouc
23 : 23
16.10. 15:00
AP041
Partizánske - Trenčín
25 : 30
4.9. 15:00
AP006
Písek - Šaľa
30 : 34
1.liga žen
19.3. 15:30
AR093
Liberec - Č.Budějovice
34 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.