Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
1.5. 16:00
AE124
Sokolnice - Prostějov
28 : 24
2.liga starších dorostenců M
17.4. 13:00
AI116
Maloměřice - Zlín
28 : 31
1.liga mladších dorostenců M
2.4. 15:00
AK103
Brno - Maloměřice
27 : 27
19.3. 19:00
AK091
Brno - Prostějov
38 : 31
12.12. 12:30
AK063
N.Veselí - Maloměřice
33 : 19
3.10. 12:30
AK008
N.Veselí - Zlín
34 : 13
2.liga mladších dorostenců M
20.2. 16:00
AM077
Sokolnice - Bystřice p.H.
24 : 35
10.10. 16:00
AM014
Sokolnice - Velké Meziříčí
16 : 41
Žákovská liga starších žáků
6.3. 16:24
AO139
Talent A - N. Veselí
29 : 18
6.3. 15:48
AO138
Zubří A - Jablonec
14 : 16
6.3. 15:12
AO137
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
6.3. 14:36
AO136
HK KP Brno - Talent A
17 : 18
6.3. 13:24
AO134
N. Veselí - Zubří A
16 : 21
6.3. 12:12
AO132
Zubří A - Talent A
13 : 23
6.3. 11:00
AO130
Jablonec - N. Veselí
15 : 10
6.3. 09:48
AO128
HK KP Brno - Zubří A
20 : 27
6.3. 08:36
AO126
Zubří A - Zruč n.S.
21 : 10
2.liga žen M
30.4. 17:00
AT117
Bohunice - HSK Vlčnov
42 : 21
16.4. 15:00
AT111
Měnín - Kunovice
10 : 42
2.10. 17:00
AT014
Bohunice - Kunovice
23 : 30
11.9. 17:00
AT003
Bohunice - Olomouc
12 : 28
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 15:00
AX117
Bohunice - Vlčnov
33 : 14
2.10. 15:00
AX014
Bohunice - Kunovice
30 : 14
11.9. 15:00
AX003
Bohunice - Poruba
26 : 24
Žákovská liga starších žaček
23.1. 15:15
AZ040
Most - Otrokovice
7 : 18
23.1. 13:00
AZ037
Otrokovice - HC Plzeň
15 : 9
23.1. 10:00
AZ033
Most - Bohunice A
7 : 24
Jihomoravská liga mužů
29.5. 10:30
LA069
HK Ivančice B - Újezd u Brna
23 : 28
14.5. 17:00
LA060
Třešť - Újezd u Brna
29 : 39
28.11. 17:00
LA043
Třešť - Nové Bránice
29 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.