Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Halada
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starších dorostenek
16.10. 13:00
AU025
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 26
3.10. 13:00
AU013
Kobylisy - Zlín
20 : 37
11.9. 15:00
AU006
H.Brod - Spartak Třebíč
36 : 25
1.liga mladších dorostenek Č
16.10. 16:45
AW025
SVŠ Plzeň - KF Ledeč n. S.
22 : 18
3.10. 11:30
AW013
Kobylisy - KF Ledeč n. S.
24 : 15
11.9. 11:00
AW006
H.Brod - Háje
35 : 18
Český pohár žen
12.12. 11:00
AY029
J.Hradec - Zlín
21 : 26
8.11. 17:30
AY018
Slavia j. - J.Hradec
25 : 34
24.9. 19:45
AY010
Střešovice - SVŠ Plzeň A
16 : 20
Přebor Prahy mužů
14.6. 20:00
BA088
Sorry HáK - Praha 4 "C"
21 : 23
30.5. 20:00
BA077
Sorry HáK - L.Vršovice B
30 : 25
29.5. 19:00
BA074
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
22 : 39
15.5. 18:50
BA063
L.Vršovice B - S.Vršovice B
30 : 22
4.5. 18:30
BA057
Sorry HáK - Čambavamba
25 : 33
27.4. 18:00
BA050
Všenory - L.Vršovice B
24 : 20
11.4. 19:15
BA048
Slavia B - Sorry HáK
34 : 22
8.11. 20:45
BA004
Sparta - Praha 4 "C"
18 : 23
25.10. 19:15
BA044
Slavia B - Praha 4 "B"
23 : 21
11.10. 19:30
BA032
L.Vršovice B - Sorry HáK
26 : 25
10.10. 19:00
BA033
Všenory - Praha 4 "B"
25 : 34
26.9. 20:00
BA018
S.Vršovice B - L.Vršovice B
21 : 26
1.1. 00:00
BA030
Sorry HáK - Sparta
28 : 24
Přebor Prahy žen
9.5. 18:45
BB061
Radlice - Astra B
22 : 30
19.4. 20:15
BB053
S.Vršovice B - Turnov
18 : 20
21.9. 18:30
BB016
Astra B - Radlice
22 : 21
5.9. 16:00
BB001
Háje - Astra B
25 : 17
Přebor Prahy starších žákyň
21.9. 17:00
BD020
Astra - Kobylisy II
15 : 18
Přebor Prahy mladších žáků
16.6. 17:00
BE060
Dukla 4 - Chodov
20 : 16
19.4. 19:15
BE038
S.Vršovice - Dukla 4
15 : 23
Společná regionální liga
29.5. 17:00
CR054
L.Vršovice A - Slavia A
21 : 34
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina Q - výsledky
video
online
Zubří A - Jablonec
20 : 6
video
online
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
video
online
Karviná A - Zubří A
11 : 18
video
online
HK KP Brno - Jablonec
12 : 19
video
online
Jablonec - Karviná A
10 : 23
video
online
Zubří A - HK KP Brno
27 : 17
Skupina Q - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
3
3
0
0
65 : 34
6
2
Karviná A
3
2
0
1
61 : 44
4
3
Jablonec
3
1
0
2
35 : 55
2
4
HK KP Brno
3
0
0
3
45 : 73
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.