Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ondřej Neuvirth
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
14.11. 12:00
AH041
Chrudim - Louny
24 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
4.12. 10:30
AJ057
Kobylisy - S.Vršovice
27 : 22
10.10. 14:00
AJ013
Kobylisy - Č.Budějovice
24 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
12.2. 11:00
AL071
Chrudim - D.Králové
20 : 21
6.11. 10:00
AL034
Zruč n.S. - TJ košutka
38 : 24
2.liga žen Č
17.4. 16:40
AS114
Pardubice - S.Vršovice
29 : 16
21.11. 16:50
AS060
Pardubice - Strakonice
32 : 11
21.11. 15:00
AS058
1.HC Pardubice - J.Hradec STD
19 : 19
23.10. 17:00
AS036
1.HC Pardubice - S.Vršovice
23 : 37
2.10. 17:00
AS016
Pardubice - Ústí n.L.
24 : 20
2.10. 13:30
AS014
1.HC Pardubice - Písek B
27 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
17.4. 15:00
AW114
Pardubice - S.Vršovice
27 : 24
9.4. 11:00
AW103
KF Ledeč n. S. - S.Vršovice
32 : 16
21.11. 18:30
AW060
Pardubice - H.Brod
18 : 31
9.10. 11:00
AW019
KF Ledeč n. S. - J.Hradec
21 : 20
2.10. 15:10
AW016
Pardubice - HK Spartak Ústí n.L.
27 : 17
Žákovská liga starších žaček
5.3. 17:30
AZ094
Liberec - Zora Olomouc
9 : 21
5.3. 16:50
AZ093
Písek B - Karviná
12 : 10
5.3. 15:00
AZ090
Kobylisy II - Karviná
20 : 10
5.3. 13:15
AZ087
Písek B - Liberec
18 : 15
5.3. 11:30
AZ084
Kobylisy II - Liberec
21 : 13
5.3. 10:10
AZ082
Liberec - Karviná
15 : 11
Oblastní přebor - muži
5.6. 10:30
IA030
1.HC Pardubice "B" - Ledeč n. S. "B"
28 : 17
14.5. 14:00
IA021
Turnov - D.Králové B
14 : 24
7.11. 11:00
IA010
1.HC Pardubice "B" - Turnov
17 : 20
16.10. 11:00
IA005
D.Králové B - Turnov
32 : 21
12.9. 11:15
IA002
1.HC Pardubice "B" - Ž. Brod
21 : 20
Oblastní přebor - starší žáci
4.6. 10:00
IC031
D.Králové - Jičín
16 : 25
22.5. 09:30
IC027
D.Králové - Náchod
40 : 10
14.5. 13:00
IC025
Turnov - D.Králové
12 : 52
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.