Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Špaček
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
16.4. 15:30
AC115
Ledeč n.S. - Bohemians
30 : 19
9.4. 18:00
AC111
Strakonice - Praha 4
28 : 30
28.11. 17:00
AC053
Chodov B - Praha 4
24 : 33
20.11. 15:30
AC043
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
15 : 29
2.liga mužů SVČ
16.4. 10:30
AD115
Kolín - Ml. Boleslav
27 : 26
6.3. 17:00
AD089
Chomutov - Dukla jun.
26 : 40
20.11. 10:30
AD043
Kolín - Náchod "B"
31 : 14
2.liga starších dorostenců Č
28.11. 15:00
AH053
Chodov - L.Vršovice
20 : 18
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 16:15
AJ111
Strakonice - Dukla
25 : 37
2.liga mladších dorostenců Č
16.4. 13:00
AL115
Ledeč n.S. - D.Králové
21 : 38
2.10. 10:00
AL012
Zruč n.S. - Jablonec
27 : 15
Žákovská liga starších žáků
13.2. 15:00
AO112
Dukla 6 - Zlín
17 : 16
13.2. 11:30
AO109
N. Veselí - Dukla 6
21 : 22
2.liga žen Č
26.2. 00:00
AS075
Pardubice - Milevsko
35 : 8
26.2. 00:00
AS077
1.HC Pardubice - Most B
14 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
26.2. 00:00
AW075
Pardubice - HC Plzeň
21 : 23
20.11. 13:00
AW055
KF Ledeč n. S. - Slavia
24 : 29
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
25.5. 17:30
WX001
Písek - Olomouc
21 : 22
Český pohár žen
5.9. 18:00
AY002
Střešovice - Strakonice
25 : 10
Žákovská liga starších žaček
22.1. 16:50
AZ020
Zlín "A" - S.Vršovice
27 : 8
22.1. 16:00
AZ019
Hlučín - Slavia
12 : 18
22.1. 13:30
AZ016
Slavia - Velké Meziříčí
22 : 8
22.1. 12:40
AZ015
Hlučín - Zlín "A"
10 : 21
22.1. 11:00
AZ013
Zlín "A" - Slavia
12 : 12
Přebor Prahy mužů
1.11. 20:45
BA022
Sparta - Praha 4 "B"
19 : 34
11.10. 19:15
BA035
Slavia B - S.Vršovice B
35 : 20
4.10. 20:45
BA029
Praha 4 "B" - L.Vršovice B
34 : 25
13.9. 20:45
BA007
Praha 4 "C" - L.Vršovice B
22 : 26
Přebor Prahy žen
19.9. 16:00
BB010
Háje - Astra C
20 : 11
Přebor Prahy starších žáků
1.10. 17:30
BC012
S.Vršovice - Dukla 4
28 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.