Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB132
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
30.4. 16:00
AB125
Ostrava - Jičín "B"
28 : 29
9.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Jičín "B"
23 : 20
26.3. 18:00
AB098
N.Veselí - Náchod
28 : 27
6.3. 12:00
AB086
Ostrava - Chodov
20 : 20
27.2. 10:30
AB079
Kostelec n.H. - Karviná jun.
28 : 32
20.2. 17:00
AB076
Jičín "B" - Náchod
33 : 23
21.11. 13:00
AB046
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
6.11. 13:00
AB033
Bystřice p.H. - Ostrava
33 : 27
23.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Litovel
28 : 30
16.10. 17:30
AB021
Náchod - Košutka
27 : 22
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.liga mužů JM
1.5. 16:00
AE124
Sokolnice - Prostějov
28 : 24
2.4. 17:00
AE108
Ivančice - Hustopeče
27 : 22
27.3. 11:00
AE102
Maloměřice - Prostějov
29 : 28
19.3. 15:00
AE093
V. Meziříčí - Juliánov
28 : 32
12.12. 15:00
AE066
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 26
10.10. 17:00
AE016
Juliánov - Ivančice
21 : 34
3.10. 16:00
AE008
Sokolnice - Zlín
28 : 38
19.9. 16:00
AE063
Sokolnice - Maloměřice
29 : 31
2.liga mužů SM
26.2. 16:00
AF070
V. Bystřice - Napajedla
30 : 21
20.11. 15:00
AF046
Olomouc - Vsetín
29 : 28
1.liga starších dorostenců
26.3. 16:00
AG098
N.Veselí - Náchod
21 : 23
20.2. 13:00
AG076
Jičín - Náchod
32 : 18
2.liga starších dorostenců M
7.5. 15:00
AI132
Litovel - Luhačovice
41 : 25
27.3. 17:00
AI102
Maloměřice - Prostějov
25 : 23
20.11. 13:00
AI046
Olomouc - Vsetín
25 : 32
1.liga mladších dorostenců Č
20.2. 15:00
AJ076
Jičín - Náchod
29 : 23
1.liga mladších dorostenců M
27.3. 15:00
AK102
Maloměřice - Prostějov
42 : 29
26.3. 14:00
AK098
N.Veselí - Hranice
28 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.