Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Kateřina Zbranková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 15:00
AE130
Prostějov - Hustopeče
23 : 32
1.5. 15:00
AE121
Bohunice - H.Brod
31 : 27
10.4. 16:00
AE111
Sokolnice - V. Meziříčí
22 : 33
14.11. 17:00
AE040
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
3.10. 10:30
AE009
Hustopeče - Juliánov
38 : 25
2.liga mužů SM
3.4. 10:30
AF108
Holešov - V. Bystřice
33 : 22
5.12. 13:15
AF055
Přerov "B" - Zubří jun.
27 : 32
2.liga starších dorostenců M
7.5. 13:00
AI130
Prostějov - V. Bystřice
40 : 37
27.2. 14:00
AI082
Hranice - Rožnov p/R
33 : 26
13.2. 11:45
AI068
Luhačovice - Olomouc
28 : 32
5.12. 11:00
AI055
Přerov - Luhačovice
27 : 18
7.11. 11:45
AI033
Luhačovice - Vsetín
27 : 29
17.10. 11:45
AI022
Luhačovice - Rožnov p/R
25 : 37
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 17:00
AK130
Prostějov - Kopřivnice
19 : 40
27.2. 12:30
AK082
Hranice - Frýdek-Místek
23 : 31
2.liga žen M
6.3. 17:00
AT082
Olomouc - V. Meziříčí
26 : 28
30.10. 16:00
AT040
HSK Vlčnov - Kunovice
21 : 30
23.10. 12:45
AT035
Veselí B - V. Meziříčí
26 : 25
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
29.5. 15:00
WX003
Olomouc - Písek
25 : 21
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 13:00
AX119
Kunovice - Zábřeh
16 : 23
30.10. 14:00
AX040
Vlčnov - Kunovice
27 : 15
23.10. 11:15
AX035
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
Český pohár žen
28.9. 15:00
AY017
Kunovice - Olomouc
22 : 29
Jihomoravská liga mužů
1.5. 17:00
LA046
Bohunice B - V. Meziříčí B
30 : 30
Jihomoravská liga st. žáků
21.11. 09:30
LF056
SHC Maloměřice - D. Cerekev
24 : 24
Středomoravská liga muži
28.5. 14:00
OA116
U.Hradiště - Droždín
19 : 24
15.5. 10:45
OA108
Zlín B - Kostelec B
32 : 29
26.3. 17:00
OA071
SK Velká Bystřice B - Uničov
15 : 15
26.9. 10:30
OA024
Dřevohostice - Tatran Litovel B
20 : 13
Středomoravská liga starších žáků
26.3. 15:30
OJ002
V. Bystřice - Olomouc
17 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.