Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
1.6. 19:00
AA192
Jičín - Kopřivnice
29 : 28
20.5. 18:00
AA156
Plzeň - Dukla
29 : 30
23.4. 17:00
AA172
Brno - Kopřivnice
40 : 31
18.3. 19:00
AA121
Jičín - Přerov
37 : 24
19.2. 18:00
AA107
Jičín - Karviná
28 : 28
11.2. 18:00
AA102
Plzeň - Třeboň
41 : 19
11.12. 16:30
AA087
Dukla - Kopřivnice
34 : 24
10.11. 18:00
AA055
Přerov - Jičín
29 : 27
16.10. 17:00
AA042
Lovosice - Kopřivnice
33 : 24
13.10. 18:00
AA036
Třeboň - Plzeň
25 : 31
9.10. 17:00
AA027
Brno - Frýdek-Místek
35 : 33
25.9. 19:00
AA015
Plzeň - Jičín
26 : 23
19.9. 10:30
AA008
Karviná - Dukla
30 : 20
1.liga mužů
7.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Ostrava
30 : 24
26.3. 17:00
AB100
Košutka - Litovel
24 : 23
5.12. 17:00
AB059
Jičín "B" - Ostrava
29 : 25
21.11. 17:00
AB048
Jičín "B" - Dvůr Králové
30 : 25
1.liga mladších dorostenců Č
21.11. 15:00
AJ048
Jičín - Ml. Boleslav
43 : 20
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 15:00
AL128
D.Králové - Ústí n.L.
28 : 42
26.3. 15:00
AL100
TJ košutka - Zruč n.S.
26 : 39
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP310
Bratislava - Bánovce n.B.
22 : 23
11.5. 17:00
AP207
Most - J.Hradec
31 : 24
30.4. 17:30
AP293
Michalovce - Bratislava
32 : 21
2.4. 18:00
AP169
J.Hradec - Olomouc
20 : 25
26.2. 18:00
AP139
Bánovce n.B. - Šaľa
31 : 31
22.1. 17:00
AP100
Most - Šaľa
31 : 27
13.11. 15:00
AP071
Písek - Olomouc
24 : 23
6.11. 17:30
AP064
Olomouc - Bánovce n.B.
30 : 28
27.10. 18:00
AP052
J.Hradec - Šaľa
18 : 21
23.10. 16:00
AP045
Písek - Partizánske
34 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Finále - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava A
5
4
0
1
79 : 75
8
2
Talent A
5
4
0
1
98 : 66
8
3
Zubří A
5
3
0
2
94 : 95
6
4
Karviná A
5
2
0
3
90 : 82
4
5
Lovosice A
5
1
1
3
72 : 86
3
6
Jablonec
5
0
1
4
61 : 90
1
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.