Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Smékal
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
13.2. 10:30
AZ054
VŠ Plzeň - Otrokovice
22 : 10
13.2. 09:30
AZ053
Velké Meziříčí - H. Brod
21 : 28
12.2. 14:00
AZ063
Bohunice A - Karviná
24 : 12
12.2. 12:30
AZ062
Hlučín - Bohunice A
20 : 21
12.2. 10:00
AZ060
Karviná - Hlučín
16 : 13
12.2. 09:00
AZ059
Zora Olomouc - Bohunice A
27 : 16
Jihomoravská liga mužů
7.11. 17:00
LA029
SK Kuřim B - D. Cerekev
25 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
7.11. 13:30
LF041
SK Kuřim - D. Cerekev
17 : 27
Středomoravská liga muži
11.6. 10:30
OA067
Senice - Bystřice "B"
26 : 23
4.6. 10:30
OA123
Kostelec B - Dřevohostice
34 : 24
16.10. 16:00
OA040
Žeravice - Bystřice "B"
24 : 26
16.10. 10:30
OA042
Kostelec B - Zlín B
29 : 23
12.9. 10:30
OA007
Senice - Žeravice
29 : 20
Středomoravská liga starších žaček
28.5. 10:00
OL026
Otrokovice - Zlín "A"
12 : 36
Divize mladších žáků
11.6. 12:00
OP003
Senice na Hané - Horka nad Moravou
19 : 7
Divize mladších žaček
28.5. 09:00
OT026
Otrokovice - Zlín "B"
8 : 10
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
6.11. 10:00
OC028
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 18
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
16.10. 13:30
OD019
Žeravice - DHK Uherské Hradiště
11 : 23
19.9. 10:00
OD008
DHK Litovel - Zlín "B"
5 : 32
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
16.10. 14:45
OF026
Žeravice - Litovel
18 : 19
12.9. 09:00
OF005
Senice na Hané - Žeravice
9 : 22
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
16.10. 12:30
OH019
Žeravice - Uherské Hradiště
12 : 19
19.9. 09:00
OH008
Litovel - Zlín "B"
8 : 23
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina Q - výsledky
video
online
Zubří A - Jablonec
20 : 6
video
online
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
video
online
Karviná A - Zubří A
11 : 18
video
online
HK KP Brno - Jablonec
12 : 19
video
online
Jablonec - Karviná A
10 : 23
video
online
Zubří A - HK KP Brno
27 : 17
Skupina Q - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
3
3
0
0
65 : 34
6
2
Karviná A
3
2
0
1
61 : 44
4
3
Jablonec
3
1
0
2
35 : 55
2
4
HK KP Brno
3
0
0
3
45 : 73
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.