Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Procházka
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 17:00
AC130
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
29.4. 20:00
AC122
Sez. Ústí - Praha 4
27 : 22
27.3. 20:00
AC100
Talent Plzeň B - Praha 4
19 : 32
6.3. 17:00
AC086
Písek - Chodov B
29 : 21
19.2. 19:00
AC077
Třeboň B - VŠ Plzeň
23 : 21
13.2. 17:00
AC072
Písek - Talent Plzeň B
27 : 19
12.2. 18:00
AC071
Strakonice - Bohemians
27 : 24
12.12. 17:00
AC062
Písek - Bohemians
28 : 23
27.11. 18:00
AC052
Strakonice - Bolevec
26 : 22
13.11. 18:00
AC041
Strakonice - VŠ Plzeň
29 : 22
9.10. 19:00
AC014
Třeboň B - Praha 4
22 : 28
2.liga mužů SVČ
21.11. 10:00
AD045
Dukla jun. - 1.HC Pardubice
27 : 34
24.10. 12:30
AD027
Ml. Boleslav - Dukla jun.
18 : 27
1.liga starších dorostenců
14.5. 19:00
AG130
Třeboň - Kopřivnice
28 : 32
21.11. 14:00
AG045
Dukla - N.Veselí
32 : 21
9.10. 15:00
AG014
Třeboň - Dukla
24 : 28
1.liga mladších dorostenců Č
27.3. 18:00
AJ100
Talent Plzeň - Dukla
27 : 25
12.2. 14:30
AJ071
Strakonice - Ml. Boleslav
40 : 10
27.11. 16:15
AJ052
Strakonice - Kobylisy
26 : 23
21.11. 12:00
AJ045
Dukla - Strakonice
30 : 25
13.11. 14:30
AJ041
Strakonice - Louny
36 : 24
24.10. 14:30
AJ027
Ml. Boleslav - Dukla
17 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 15:00
AL130
Třeboň - Vršovice B
23 : 35
9.10. 13:00
AL014
Třeboň - Zruč n.S.
29 : 48
2.liga žen Č
20.3. 15:00
AS093
Písek B - Pardubice
11 : 36
6.3. 15:00
AS080
Písek B - 1.HC Pardubice
27 : 26
13.11. 16:15
AS050
Strakonice - S.Vršovice
15 : 24
7.11. 15:00
AS045
Písek B - J.Hradec STD
24 : 18
12.9. 15:00
AS001
Písek B - Tachov STD
19 : 24
1.liga starších dorostenek
10.4. 13:00
AU106
Písek - Spartak Třebíč
40 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.