Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vangelis Simu
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
4.6. 18:00
AA162
Zubří - Plzeň
31 : 24
14.5. 16:30
AA151
Dukla - Hranice
25 : 14
22.4. 18:00
AA142
Hranice - Plzeň
25 : 30
27.3. 17:00
AA132
Frýdek-Místek - Jičín
34 : 29
6.2. 17:00
AA093
Frýdek-Místek - Brno
38 : 22
3.12. 18:00
AA081
Jičín - Plzeň
22 : 20
20.11. 17:00
AA070
Lovosice - Plzeň
33 : 22
13.11. 18:00
AA062
Zubří - Brno
38 : 28
24.10. 17:00
AA045
Frýdek-Místek - Karviná
25 : 26
13.10. 18:00
AA035
Brno - Hranice
28 : 36
9.10. 10:30
AA030
Karviná - Lovosice
27 : 27
26.9. 11:00
AA013
Přerov - Hranice
23 : 27
11.9. 17:00
AA005
Brno - Karviná
30 : 31
1.liga mužů
17.4. 18:30
AB120
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 27
2.liga mužů SM
28.11. 17:00
AF052
Polanka - Olomouc
32 : 34
17.10. 17:00
AF022
Zubří jun. - L.Zubří
36 : 23
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG081
Zubří - Jičín
30 : 36
17.10. 15:00
AG022
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 23
2.liga starších dorostenců M
28.11. 15:00
AI052
Polanka - Olomouc
33 : 23
1.liga mladších dorostenců M
17.10. 13:00
AK022
Zubří - Frýdek-Místek
37 : 25
2.liga mladších dorostenců M
17.4. 16:30
AM120
Bystřice p.H. - HK Ivančice
25 : 32
W.H.I.L.
7.5. 15:00
AP206
Písek - Most
33 : 25
1.5. 10:30
AP295
Michalovce - Bratislava
34 : 21
19.3. 17:00
AP156
Poruba - J.Hradec
24 : 22
12.3. 17:30
AP148
Olomouc - Trenčín
23 : 22
9.3. 19:30
AP149
Zlín - Písek
31 : 29
5.3. 17:00
AP144
Veselí n.M. - Bratislava
29 : 24
12.2. 17:30
AP120
Olomouc - Michalovce
27 : 23
15.1. 17:00
AP095
Poruba - Zlín
25 : 25
6.11. 18:00
AP065
J.Hradec - Poruba
23 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina Q - výsledky
video
online
Zubří A - Jablonec
20 : 6
video
online
Karviná A - HK KP Brno
27 : 16
video
online
Karviná A - Zubří A
11 : 18
video
online
HK KP Brno - Jablonec
12 : 19
video
online
Jablonec - Karviná A
10 : 23
video
online
Zubří A - HK KP Brno
27 : 17
Skupina Q - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
3
3
0
0
65 : 34
6
2
Karviná A
3
2
0
1
61 : 44
4
3
Jablonec
3
1
0
2
35 : 55
2
4
HK KP Brno
3
0
0
3
45 : 73
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.