Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR chlapců
Finále
Kateřina Brzósková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.10. 10:30
AE009
Hustopeče - Juliánov
38 : 25
2.liga mužů SM
3.4. 10:30
AF108
Holešov - V. Bystřice
33 : 22
19.2. 18:00
AF078
Olomouc - Trnávka
28 : 22
5.12. 13:15
AF055
Přerov "B" - Zubří jun.
27 : 32
2.liga starších dorostenců M
19.2. 14:00
AI078
Olomouc - Litovel
34 : 41
5.12. 11:00
AI055
Přerov - Luhačovice
27 : 18
17.10. 11:45
AI022
Luhačovice - Rožnov p/R
25 : 37
2.liga mladších dorostenců M
19.2. 16:00
AM078
STM Olomouc - Velké Meziříčí
38 : 19
2.liga žen M
6.3. 17:00
AT082
Olomouc - V. Meziříčí
26 : 28
23.10. 12:45
AT035
Veselí B - V. Meziříčí
26 : 25
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
29.5. 15:00
WX003
Olomouc - Písek
25 : 21
1.liga mladších dorostenek M
23.10. 11:15
AX035
Veselí n.M. - V. Meziříčí
20 : 21
Český pohár žen
28.9. 15:00
AY017
Kunovice - Olomouc
22 : 29
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 12:30
AZA014
Slavia - Písek B
19 : 14
5.6. 09:30
AZA011
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 15
4.6. 16:45
AZA009
Kobylisy II - Zora Olomouc
21 : 21
4.6. 13:45
AZA006
Písek B - Kobylisy II
22 : 23
4.6. 10:45
AZA003
Zora Olomouc - Písek B
24 : 16
Jihomoravská liga st. žáků
21.11. 09:30
LF056
SHC Maloměřice - D. Cerekev
24 : 24
Středomoravská liga muži
28.5. 14:00
OA116
U.Hradiště - Droždín
19 : 24
26.3. 17:00
OA071
SK Velká Bystřice B - Uničov
15 : 15
Středomoravská liga starších žáků
26.3. 15:30
OJ002
V. Bystřice - Olomouc
17 : 26
Středomoravská liga mladších žáků
26.3. 13:00
ON002
V. Bystřice - Olomouc
25 : 12
Divize mladších žáků
28.5. 15:30
OR025
U.Hradiště - Napajedla
17 : 15
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
12.9. 13:00
OC005
Luhačovice - Napajedla
32 : 27
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
10.10. 10:15
OD016
DHK Uherské Hradiště - Zlín "B"
31 : 23
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
23.10. 10:00
OE023
Veselí n.M. - Měnín
49 : 3
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
9.10. 15:00
OH016
Uherské Hradiště - Zlín "B"
22 : 12
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
23.10. 09:00
OI023
Veselí n.M. - Velká n.V.
13 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Karviná A - Ostrava A
15 : 16
video
online
Lovosice A - Jablonec
12 : 12
video
online
Talent A - Zubří A
25 : 20
video
online
Karviná A - Jablonec
22 : 14
video
online
Ostrava A - Talent A
14 : 12
video
online
Zubří A - Lovosice A
19 : 17
video
online
Jablonec - Ostrava A
9 : 18
video
online
Zubří A - Karviná A
21 : 19
video
online
Lovosice A - Talent A
9 : 21
video
online
Zubří A - Ostrava A
15 : 19
video
online
Karviná A - Lovosice A
22 : 10
video
online
Talent A - Jablonec
19 : 11
video
online
Ostrava A - Lovosice A
12 : 24
video
online
Jablonec - Zubří A
15 : 19
video
online
Talent A - Karviná A
21 : 12
Finále - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava A
5
4
0
1
79 : 75
8
2
Talent A
5
4
0
1
98 : 66
8
3
Zubří A
5
3
0
2
94 : 95
6
4
Karviná A
5
2
0
3
90 : 82
4
5
Lovosice A
5
1
1
3
72 : 86
3
6
Jablonec
5
0
1
4
61 : 90
1
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
31
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
25
Václav Franc
HK Lovosice A
25
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
6
Jan Paleček
HK Lovosice A
4
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Slavič
HCB Karviná A
14
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
10
Filip Smrček
ElektroPraga Jablonec
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.