Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Miloš Fogl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 15:30
AC127
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
2.liga mužů SVČ
7.5. 10:30
AD127
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
13.3. 17:00
AD118
Jablonec - 1.HC Pardubice
24 : 19
5.12. 17:00
AD058
Most - 1.HC Pardubice
30 : 28
20.11. 18:00
AD046
Jablonec - Ústí n.L.
27 : 26
16.10. 17:00
AD022
Louny - Ml. Boleslav
40 : 23
25.9. 10:00
AD001
Dukla jun. - Kolín
28 : 20
1.liga starších dorostenců
25.9. 14:00
AG001
Dukla - Bohunice
39 : 23
2.liga starších dorostenců Č
16.10. 14:30
AH022
Louny - Ml.Boleslav
31 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
16.10. 12:00
AJ022
Louny - Ml. Boleslav
46 : 22
25.9. 12:00
AJ001
Dukla - Č.Budějovice
34 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 13:00
AL127
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
13.3. 15:00
AL118
Jablonec - Chrudim
30 : 12
20.11. 16:00
AL046
Jablonec - Ústí n.L.
30 : 21
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN037
Liberec - Louny
19 : 31
2.liga žen Č
12.2. 17:00
AS065
Ústí n.L. - Kobylisy B
25 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
12.2. 15:00
AW065
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
18 : 25
Přebor Prahy žen
6.5. 19:45
BB059
Turnov - Praha 4
27 : 11
Severočeská liga muži
2.10. 16:00
MU011
Liberec - Žatec
26 : 28
18.9. 15:00
MU006
Varnsdorf - Chemička "B"
27 : 29
Severočeská liga stžky
30.4. 14:40
3SD040
Liberec - Most
28 : 11
30.4. 13:40
3SD039
Mimoň - TJ Sokol Bělá
17 : 13
30.4. 11:20
3SD037
TJ Sokol Bělá - Liberec
10 : 40
30.4. 10:00
3SD028
TJ Sokol Bělá - Most
10 : 28
Severočeská soutěž mlž A
19.9. 15:00
MA10009
Tygři Ústí - Liberec A
8 : 13
19.9. 12:45
MA10006
Liberec A - Lovosice A
10 : 23
19.9. 12:00
MA10005
Tygři Ústí - Dukla 6
2 : 22
19.9. 10:30
MA10003
Dukla 6 - Liberec A
16 : 0
19.9. 09:00
MA10001
Liberec A - Jablonec
8 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.