Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
9.4. 18:00
AF113
Paskov - Havířov
32 : 28
3.4. 17:00
AF107
Zubří jun. - Polanka
36 : 30
5.3. 14:30
AF085
Polanka - Přerov "B"
27 : 23
27.2. 10:30
AF079
Přerov "B" - Olomouc
32 : 32
6.11. 10:00
AF034
Trnávka - Paskov
27 : 27
16.10. 15:15
AF024
Olomouc - Havířov
31 : 33
3.10. 17:00
AF011
Zubří jun. - Havířov
26 : 27
1.liga starších dorostenců
3.4. 15:00
AG107
Zubří - N.Veselí
40 : 28
19.3. 15:00
AG092
Karviná - Jičín
39 : 39
3.10. 15:00
AG011
Zubří - Třeboň
27 : 22
2.liga starších dorostenců M
5.3. 12:30
AI085
Polanka - Přerov
24 : 16
27.2. 12:30
AI079
Přerov - Olomouc
25 : 33
16.10. 11:45
AI024
Olomouc - Prostějov
30 : 31
1.liga mladších dorostenců M
3.4. 13:00
AK107
Zubří - N.Veselí
38 : 25
19.3. 17:00
AK092
Karviná - Maloměřice
38 : 11
28.11. 13:00
AK051
Ostrava - Prostějov
47 : 17
3.10. 13:00
AK011
Zubří - Prostějov
47 : 17
2.liga mladších dorostenců M
16.10. 13:30
AM024
STM Olomouc - Sokolnice
33 : 19
Český pohár mužů
19.9. 16:30
AN047
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
SML Muži
23.4. 10:30
NA166
TJ Valašské Meziříčí - Suchdol n/O
19 : 27
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.