Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
základní
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
11.9. 00:00
OA010
Zlín B - U.Hradiště
35 : 25
Středomoravská liga starších žaček
20.3. 10:00
OL003
Veselí n.M. - Otrokovice
31 : 16
Divize mladších žáků
27.3. 11:45
OR003
Zlín "B" - Bystřice pod Hostýnem
18 : 12
Středomoravská liga mladších žaček
20.3. 09:00
OS003
Veselí n.M. - Zlín
7 : 13
Divize mladších žaček
27.3. 13:00
OT001
Zlín "B" - Litovel
25 : 1
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
7.11. 09:00
OC029
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
23.10. 11:00
OC022
Sokol II.Prostějov - Sokol HC Přerov
23 : 17
11.9. 11:15
OC006
Zlín - Sokol HC Přerov
31 : 15
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
11.9. 00:00
OD006
Zlín "B" - Zora Olomouc
11 : 32
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
11.9. 00:00
OH006
Zlín "B" - Zora Olomouc
6 : 23
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
video
online
Třeboň B - Chodov B
38 : 22
video
online
Rokycany - Strakonice
25 : 32
video
online
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
video
online
Praha 4 - VŠ Plzeň
36 : 28
video
online
Bohemians - Písek
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
2
1
702 : 499
40
2
Písek
22
17
0
5
605 : 501
32
3
Sez. Ústí
22
15
2
5
548 : 436
32
4
Strakonice
22
14
0
8
654 : 572
28
5
Talent Plzeň B
22
12
2
8
622 : 577
26
6
Třeboň B
22
11
3
8
622 : 573
23
7
VŠ Plzeň
22
11
0
11
551 : 532
22
8
Bohemians
22
8
2
12
508 : 566
18
9
Chodov B
22
7
0
15
568 : 640
14
10
Ledeč n.S.
22
4
1
17
549 : 655
9
11
Rokycany
22
4
0
18
483 : 661
8
12
Bolevec
22
3
2
17
472 : 672
8
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
242
Martin Půta
SK Praha 4
135
Jiří Vokurka
HK Rokycany
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
53
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
34
Martin Půta
SK Praha 4
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Končal
Sokol Bolevec
60
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
54
Václav Hora
Sokol Písek
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.