Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.6. 13:00
AA161
Lovosice - Dukla
26 : 27
21.5. 18:00
AA155
Zubří - Karviná
22 : 21
8.5. 16:00
AA180
Přerov - Třeboň
27 : 23
7.5. 18:00
AA149
Plzeň - Lovosice
24 : 24
9.4. 15:00
AA137
Plzeň - Karviná
30 : 25
2.4. 17:00
AA165
Třeboň - Přerov
25 : 22
19.3. 15:30
AA123
Lovosice - Hranice
27 : 25
4.3. 18:00
AA116
Plzeň - Dukla
28 : 18
27.2. 10:15
AA110
Lovosice - Jičín
32 : 25
12.2. 16:30
AA100
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 29
21.11. 10:30
AA072
Zubří - Dukla
24 : 26
13.11. 17:00
AA063
Karviná - Plzeň
25 : 24
10.11. 18:00
AA060
Brno - Dukla
27 : 39
3.11. 18:00
AA020
Lovosice - Zubří
25 : 22
24.10. 11:00
AA043
Přerov - Kopřivnice
25 : 30
11.9. 10:20
AA004
Plzeň - Lovosice
27 : 22
Český pohár mužů
30.11. 18:00
AN076
Plzeň - Lovosice
32 : 27
1.11. 17:30
AN073
Dukla jun. - Karviná
28 : 46
28.9. 18:00
AN057
VŠ Plzeň - Dukla jun.
28 : 29
19.9. 17:00
AN032
S.Vršovice - Dvůr Králové
28 : 25
W.H.I.L.
22.5. 18:00
AP213
J.Hradec - Most
27 : 30
14.5. 17:30
AP303
Michalovce - Šaľa
35 : 25
15.1. 17:30
AP092
Olomouc - Bratislava
27 : 19
9.1. 17:00
AP088
Slavia - Zlín
31 : 20
8.1. 18:00
AP085
Most - Olomouc
29 : 22
23.10. 17:00
AP047
Veselí n.M. - J.Hradec
25 : 22
16.10. 17:30
AP036
Olomouc - Slavia
25 : 29
18.9. 17:00
AP021
Veselí n.M. - Šaľa
24 : 24
1.liga žen
19.2. 15:30
AR072
Astra - H.Brod
18 : 18
2.liga žen Č
19.2. 13:30
AS072
Astra STD - Strakonice
17 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina C - výsledky
video
online
Telnice - N. Veselí
15 : 22
video
online
Dukla 6 - Jablonec
13 : 9
video
online
Zubří A - D.Králové
22 : 14
video
online
Telnice - Dukla 6
14 : 20
video
online
Jablonec - Zubří A
19 : 14
video
online
D.Králové - N. Veselí
7 : 13
video
online
Jablonec - Telnice
14 : 12
video
online
Dukla 6 - Zubří A
12 : 28
video
online
D.Králové - Telnice
16 : 18
video
online
N. Veselí - Dukla 6
16 : 16
video
online
Jablonec - D.Králové
18 : 5
video
online
Telnice - Zubří A
15 : 28
video
online
N. Veselí - Jablonec
16 : 13
video
online
Dukla 6 - D.Králové
21 : 11
video
online
Zubří A - N. Veselí
29 : 17
Skupina C - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
5
4
0
1
121 : 77
8
2
N. Veselí
5
3
1
1
84 : 80
7
3
Dukla 6
5
3
1
1
82 : 78
7
4
Jablonec
5
3
0
2
73 : 60
6
5
Telnice
5
1
0
4
74 : 100
2
6
D.Králové
5
0
0
5
53 : 92
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava A
134
Miroslav Kuriš
HC Zubří A
130
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
23
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
21
Daniel Karšulín
HCB Karviná A
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Dořičák
HC Zubří A
24
Bohumil Pšenica
HC Zubří A
20
Marek Kováč
Sokol Ostrava A
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.