Soutěže mužů
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců Č
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenců M
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
základní část
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.7.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
1.5. 15:00
AH132
L.Vršovice - Louny
34 : 30
2.4. 15:00
AH103
Liberec - Rokycany
38 : 22
13.2. 15:00
AH072
Lovosice - HC Plzeň
30 : 25
13.11. 15:00
AH040
Lovosice - L.Vršovice
28 : 19
17.10. 17:00
AH019
Liberec - Chrudim
40 : 24
25.9. 16:00
AH001
Liberec - L.Vršovice
21 : 13
1.liga mladších dorostenců Č
26.2. 12:30
AJ083
S.Vršovice - Talent Plzeň
20 : 29
9.2. 17:00
AJ072
Lovosice - Talent Plzeň
27 : 24
13.11. 13:00
AJ040
Lovosice - Dukla
28 : 31
23.10. 13:00
AJ029
Lovosice - Náchod
34 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
9.4. 11:00
AL112
Ústí n.L. - Jablonec
22 : 22
10.3. 16:30
AL073
Ústí n.L. - Ledeč n.S.
31 : 24
5.3. 11:00
AL086
Ústí n.L. - Vršovice B
40 : 14
26.2. 09:00
AL083
Vršovice B - TJ košutka
22 : 22
2.liga žen Č
30.4. 19:00
AS120
Most B - Ústí n.L.
18 : 20
16.4. 17:00
AS109
Ústí n.L. - Tachov STD
40 : 15
21.11. 17:00
AS057
Kobylisy B - Milevsko
32 : 23
24.10. 17:00
AS032
Ústí n.L. - J.Hradec STD
29 : 14
1.liga mladších dorostenek Č
16.4. 15:00
AW109
HK Spartak Ústí n.L. - KF Ledeč n. S.
25 : 21
26.2. 16:00
AW076
S.Vršovice - HK Spartak Ústí n.L.
26 : 17
20.2. 15:30
AW068
Kobylisy - Slavia
21 : 20
24.10. 15:00
AW032
HK Spartak Ústí n.L. - J.Hradec
17 : 15
Český pohár žen
4.9. 15:00
AY003
Ústí n.L. - Astra
20 : 21
Žákovská liga starších žaček
26.3. 15:40
AZ113
Kobylisy II - Liberec
20 : 29
26.3. 14:00
AZ111
Veselí n.M. - Kobylisy II
20 : 21
26.3. 12:20
AZ109
Kobylisy II - Slavia
12 : 26
26.3. 10:40
AZ107
Slavia - Liberec
19 : 18
26.3. 09:00
AZ105
Liberec - Veselí n.M.
21 : 15
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 11:30
AZA013
H. Brod - Kobylisy II
22 : 15
5.6. 08:30
AZA010
Písek B - H. Brod
12 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
STM Olomouc - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
video
online
Sokolnice - V. Bystřice
17 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
16
15
1
0
570 : 374
31
2
STM Olomouc
16
12
1
3
479 : 365
25
3
HK Ivančice
16
11
0
5
468 : 413
22
4
V. Bystřice
16
9
1
6
492 : 427
19
5
Bystřice p.H.
16
8
2
6
432 : 387
18
6
Velké Meziříčí
16
6
1
9
459 : 407
13
7
Kostelec n.H.
16
6
0
10
414 : 425
12
8
Sokolnice
16
2
0
14
318 : 538
4
9
Napajedla
16
0
0
16
249 : 545
0
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
176
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
136
Radek Doležel
TJ Bystřice pod Hostýnem
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Svoboda
TJ Sokol Velké Meziříčí
19
Radek Konečný
Sokol Sokolnice
19
Štefan Dunaj
SK Velká Bystřice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
48
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
42
David Nečas
HK Ivančice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.